Víno? Ne.

Květen. Víno? Ne. Nalij si tam jablečný džus! I ta rtěnka byla jen na fotku. Svíčka z Ikeii na randíčku s ''vínečkem'...

Květen.

Víno? Ne. Nalij si tam jablečný džus! I ta rtěnka byla jen na fotku.

Svíčka z Ikeii na randíčku s ''vínečkem''.

Zdolala jsem Mount Everest!

Ne doopravdy. Dívala jsem se na zajímavý díl s Bearem Gryllsem z roku 2014, kde lidé zdolávali tuhle nádhernou - smrtící horu. Zajímavé fakta, které vám pomůžou přehodnotit myšlenky na Mount Everest. Mým snem je navštívit Nepál, tudíž jsem si myslela, že bych při návštěvě Nepálu mohla zaskočit i na Mount Everest. Vím, že by se to nikdy nestalo, ale přála bych si tu horu vidět aspoň z dálky. Spoustu lidí jde na samý vrchol podle mě hlavně kvůli tomu, aby našli sami sebe a pochopily pravou podstatu života, protože při téhle cestě je vás život v rukou této hory.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1389519/Bear-Grylls-How-climbing-Everest-perfect-cure-BROKEN-BACK.html


Ebay

To bych nebyla já, kdybych si nepořídila nějaké nové kraviny. Přes přítele jsem si objednala spoustu věcí, které vím, že nevyužiji, ale prostě je musím mít. Objednávali jsme to teprve nedávno, takže si ještě nějakou dobu počkám. Ono je to docela fajn, někdy člověk zapomene, že si vůbec něco objednal a pak se sám diví, co mu to vlastně přišlo. Udělám určitě i samostatný článek o této koupi. A co jsem si to vlastně objednala?

 • Plakát novin z Harryho Pottera, na kterém je Sirius Black
 • Takový zvláštní štětec na makeup
 • Sadu matných rtěnek od značky HUDABEAUTY
 • Matnou rtěnku od Kylie Cosmetics
 • Tři tvrzené skla na Iphone
 • Bílý crop top
 • Sluneční brýle
 • FENTY makeup by Rihanna
Tohle byl můj druhý nákup na tomto webu. Kosmetika je jen na odzkoušení, já se moc nelíčím, ale viděla jsem tyhle produkty za celkem dobré ceny, tak proč to nevyužít. Rozhodně doporučuji spíš originál produkty, protože těmto produktům nejde 100% věřit. Může to podle mě způsobit i různé kožní problémy a to platí i u ostatních produktů. Ale kdoví, třeba mě překvapí! Já osobně už Kylie rtěnky z Ebay mám. Přišli mi v krásném obalu, ale konzistence rtěnky je hodně zvláštní. Dost na rtech lepí a nevoní moc pěkně. I když musím uznat, že na rtech vypadala rtěnka opravdu krásně.

Já a moje nejlepší kamarádka chceme životní změnu!

Životní změna u nás znamená odjet třeba na Nový Zéland a žít společně nádherný život. Bohužel není to tak jednoduché. Já mám skvělého přítele a moje kamarádka je právě po rozchodu. S kamarádkou vždy o všem hrozně mluvíme, že budeme cestovat apod. Nic z toho se zatím nestalo, protože neumíme být s mojí kamarádkou spontánní a hlavně neumíme šetřit, takže by jsme na naše cestovatelské dobrodružství vyjeli asi jako bezďáci.

13 důvodu proč 2 série

Konečně vyšla další série mého oblíbeného seriálu. Pokud jste neviděli, doporučuji se mrknout. A pro ty co seriál znají, musím uznat, že druhá série je opravdu skvělá a možná to i některým lidem otevře oči, třeba pomůže i v těžkých chvílích na střední. Zatím jsem u čtvrtého dílů a jsem dost napjatá, jsem zvědavá, jak to dopadne.

https://www.cosmopolitan.com/entertainment/a9628384/13-reasons-why-season-2-spoilers/

Přátele


Od té doby, co mám přítele se moc nevěnuji svým přátelům, tak jako kdysi. Naštěstí jsou tak úžasní a chápou to, ale i tak je nechci zanedbávat. I když jim to často neříkám, tak jsou pro mě fakt šíleně důležití, už jsou pro mě spíš víc jako rodina, protože jsou to lidé na které se můžu kdykoliv obrátit a hlavně tu pro mě pořád jsou ať se děje cokoliv. Podporují mě v tom co dělám, věří ve mně a proto je naše přátelství, tak výjimečné.

Pozitivní nálada se ve zlomku vteřiny mění ve vztek

Vždycky se snažím být za každou cenu hlavně pozitivní a myslet na to, že v mém životě je vše v pořádku, a že se vše děje z nějakého důvodu. Občas mám fakt den blbec a moje pozitivní nálada si užívá zrovna na Novém Zélandu a proto se s tím musím vypořádat sama. Když mám špatný den, tak mi nepomáhá opravdu nic. Ani dobré jídlo, ani pejsci. I když..štěňátko by možná bodlo. Snažím se aspoň z toho vypsat. Někdy jsem dokonce dělala to, že jsem svůj den blbec popsala na papíře a potom ho na zahradě spálila, musím říct, že to fungovalo a možná to začnu opět praktikovat.

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Hezký článek.. a k tomu Everestu. Mrkni na dokument Everest: za hranice možností. To je pecka!

  Měj se krásně!
  papa ByGabra
  www.bygabra.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji:) A určitě se mrknu!:)

   Taky se měj krásně!

   Vymazat

Like us on Facebook