Mé oblíbené knihy

I Nejsem úplně velká čtenářka, nemám na to moc čas, ale když ho mám, tak jsem do knihy naprosto pohlcená a příběhem proplouvám stejně j...

I

Nejsem úplně velká čtenářka, nemám na to moc čas, ale když ho mám, tak jsem do knihy naprosto pohlcená a příběhem proplouvám stejně jako autor či hrdina knihy. Mám knihy moc ráda, zvlášť tu vůní a ráda bych jednou vlastnila obrovskou knihovnu ve svém bytě. Připravila jsem si pro vás pár recenzí na mé oblíbené knihy, které mě svým příběhem ohromily.

Chvíle před koncem - Lauren Oliver

Koupila jsem si ji na základce z toho důvodu, že jsem v té době prožívala takové temné období a obal knihy a název vypadal docela temně. Bylo to opravdu dobré rozhodnutí koupi této knihy, autorka je opravdu skvělá a ví jak čtenáře zaujmout. Doporučuju si knihu koupit a přečíst, litovat rozhodně nebudete. Pokud jste viděli film Before I Fall, tak je zpracovaný na motivy zrovna této knihy. Musím uznat, že i film je špičkový :) Momentálně je kniha Chvíle před koncem opravdu dost levná, když jsem ji kupovala před několika lety stála celkem dost. Kniha je vlastně o tom, že hlavní postava v knize má perfektní život a pak zjistí, že ji zbývá už jenom jeden den jejího perfektního života.
www.csfd.cz/film/419582-before-i-fall/prehled/

Miluj svůj život - Louise L Hay

Možná tuhle léčitelku duší znáte a možná ne. Byla to opravdu skvělá a silná žena, která se snažila pomoct i ostatním. Je mou velkou motivací a inspirací. V této knize ukazuje, jak snadno se může váš život změnit, když změníte sebe i své myšlení. Naučí vás pozitivně myslet, milovat sám sebe a hlavně vám ukáže vaší cestu. Není nic krásnějšího než milovat svůj život a sám sebe. Knihu miluju a nedám na ní dopustit. Když má člověk špatný den, stačí sáhnout po této knize a hned je den lepší.
www.pinterest.co.uk/pin/563090759632067946/


Možná jste čekali více knih, ale tohle jsou mé oblíbené a nechtěla jsem tu psát všechny, protože ne všechny mě tak zaujaly jako tyto. V dalším článků vás určitě seznámím s více knihami :) 

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook