Monday 2.4. 2018

Velikonoční pondělí nebylo nějak zvláštní, vlastně to bylo výjimečné jen díky tomu, že jsme s přítelem nemuseli nikam vstávat a mohli jsme s...

Velikonoční pondělí nebylo nějak zvláštní, vlastně to bylo výjimečné jen díky tomu, že jsme s přítelem nemuseli nikam vstávat a mohli jsme se v klidu vyspat. I když on je docela ranní ptáče a většinou, když se vzbudím, tak už vedle mě neleží a najdu ho na pohovce s notebookem, jak hraje Counter Strike :)  Každopádně v pondělí bylo docela slunečno, tak jsme se rozhodly se trochu projít, chodím docela nalehko oblečená, tak to moc dlouhá procházka nebyla, ale i tak jsem vyfotila pár hezkých momentů. Neslavíme Velikonoce, takže jsem se letos obešla bez ran na nohou. 


Nový Jičín skalky

Nový Jičín skalky II

Nový Jičín skalky III
Nakonec jsem přítele odvezla za babičkou, kde pak strávil zbytek dne, protože jsem jela odvézt svého bráchu do Hranic na vlak, který odjížděl zpět do Prahy. Jela jsem i se sestrou, tak to byl celkem takový fajn rodinný trip. Při cestě z Hranic jsem ještě nabrala přítele u babičky, protože jsem jela jeho autem, tak nás pak se sestrou odvezl domů. Bylo to celkem únavné pondělí, ale hezké. 

Už je úterý a opět začíná klasický režim. Možná bych i místo toho režimu brala, aby mě každé ráno někdo vyšlehal. Naštěstí vše beru pozitivně a nevadí mi to i když by vůbec neuškodilo, aby bylo volné třeba do středy. 

A jaké byli vaše Velikonoce? :) 

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Já Velikonoce taky neslavím (teda pokud nepočítám to, že si dám k snídani zadek beránka, kterého upeka babička...), takže jsem ho strávila jako dobrovolnice v zoo, kde jsem hlídala kuřátka a podávala (opatrně!!) návštěvníkům, pokud si je chtěl třeba někdo pohladit. Rozhodně lepší, než nechat se od někoho "mlátit"! :D
  Kout světa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento rok kolem mě jen propluly... ah, já byla i bez beránka :D:( Vážně? Bože to zní skvěle :D! Vůbec by mi nevadilo takhle strávit velikonoční pondělí.

   Vymazat

Like us on Facebook