4 tipy, kam na výlet

V poslední době jsem byla opravdu na hodně místech a některé stojí za to, aby jsem kvůli nim udělala i článek. Miluju cestování opravdu hod...

V poslední době jsem byla opravdu na hodně místech a některé stojí za to, aby jsem kvůli nim udělala i článek. Miluju cestování opravdu hodně, kolikrát jsem se chtěla vzdát všeho jen abych se mohla sama vydat na dobrodružství, ale bohužel jsou věci, které ještě musím dodělat než se takto spontánně rozhodnu. Konečně máme krásné počasí a je na čase objevovat další krásy. Tak pusťme se do toho! Upozorňuju, že to nejsou žádné spešl místa, pro mě jsou něčím krásné a možná by se líbily i vám.

1. Studénka - U vlakového nádraží

Jo, tak tohle místo jsem před rokem našla s dvěma kamarády, ale viděli jsme ho jen potmě, takže jsme si mysleli, že jsme našli jen další obyčejné místo na které se už nevrátíme. ALE! Teď jsem se tu jela podívat s přítelem, protože jsme opravdu už nevěděli, co podniknout a tohle byl dobrý nápad. Byla jsem opravdu překvapená, co nás tu čekalo. Nádherná voda, procházka a altán, který mi připomínal Itálii. Těch rybníku je tam několik a je to i opravdu hezké místo na fotky. Můžete si tam udělat hezkou procházku. Ráda se to místo vracím. :)

I

II

III

IV

2. Vodní nádrž Šance

Upřímně k tomuhle místu jsem se vlastně nikdy nedostala. Viděla jsem přehradu pouze z okna auta. Nedávno jsem tam s přítelem jeli znova, že se tam prostě zkusíme nějak dostat, ale marně. Byla tam jedna cesta, ale ta vypadala že je sakra dlouhá a už se docela stmívalo, takže by se to nevyplatilo. Každopádně i ten krátký okamžik mi stačil k tomu, aby jsem byla odhodlaná tam vyrazit i přes mrtvoly. Dokonce jsem stihla udělat i fotku.

V


3. Slezská Harta

Opět další přehrada. V létě je to opravdu super, můžete si tam zapůjčit i loďky a vydat se na romantické dobrodružství na vodě. Moc jsem to tam úplně neprošla, byla jsem tam na rychlíka s přáteli, ale i tak je to podle mě místo, které stojí za to navštívit.

VI


4. Praha - Havlíčkovy sady

Já jsem naprosto zamilována do Prahy. Bydlí tam můj brácha, takže vždy, když tam jedeme, tak nás vezme na nějaké zajímavé místa. A tohle je jedno z nich. Já nejsem moc ten typ člověka, co by prostě chodil po parcích a díval se na stromy, ale tenhle park stojí opravdu za to. Když jsem tam byla poprvé s bráchou a sestrou, tak tam zrovna pár měl puštěnou hudbu a tančily. Asi po půl hodině se tam objevil jeden z rapperů Milion plus Nik Tendo a natáčel, tam svůj klip. Bylo to opravdu zajímavé...Taky se omlouvám, že nemám lepší fotky, ale nechtěla jsem, aby si mysleli, že si fotím je.

VII

VIII

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Opravdu pěkné tipy na výlety. S přítelem rádi navštěvujeme nová místa. :) Děkuji za inspiraci

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju!:) Snad se nějaké místa zalíbí, já osobně doporučuji Vodní nádrž šanci :)

      Vymazat

Like us on Facebook