Týden co týden

Začnu tedy jídlem. Nedávno jsem objevila nedaleko mého domova skvělé burgry. Já jsem docela kritik co se týče jídla, řekla bych, že mám prob...

Začnu tedy jídlem. Nedávno jsem objevila nedaleko mého domova skvělé burgry. Já jsem docela kritik co se týče jídla, řekla bych, že mám problém s trávením a je mi skoro po každém jídle pak těžko a docela na nic, ale pokaždé z toho viním to jídlo a nikdy si nepřiznám, že je něco špatně se mnou. Saily burger v Kopřivnici mě mile překvapil, nejím moc hovězí, ale pro tentokrát jsem udělala výjimku. Když jsem tam jela poprvé s přítelem dala jsem si burger Melbourne, myslím, že se to tak teda jmenovalo a domácí hranolky. Byl dobrý, ale ne nejlepší :) Asi o týden později jsem tam jela se svou kamarádkou a dala jsem si tentokrát o něco menší ''bejbičíz'' a hranolky. Byla tam i jiná obsluha, taková starší paní, která byla strašně moc milá a i pan kuchař za námi osobně přišel a zeptal se jestli chutná. Takový přístup je opravdu skvělý a nutí mě to se pak vracet. :) Když jsem tam byla podruhé burger byl opravdu skvělý, předtím jsem si nejspíš špatně vybrala.


Burger Melbourne
A teď k hudbě. Považuju se za ''hladového pisálka'', který pořád k psaní hledá tu správnou muziku. Ráda píšu, když je opravdu takový klid, kdy slyším jen svůj tlukot srdce, ale bydlím s rodiči a mladší sestrou v rodinném domě, tak mám toho ticha opravdu málo, proto mi společnost při psaní dělá hudba. Mám na Spotify i svůj spisovatelský playlist :) A tento umělec Cory Wells se stal momentálně mým parťákem při psaní. Já jsem spíš na klasiku. Nepohrdnu kapelou The Smiths.

Cory Wells
Taky jsem začala hrát The Sims 4. Jsem velká milovnice her a nemohla jsem si odpustit další sérií. Je to taková typická holčičí hra, ale někdy je to opravdu jako droga. Člověk, který tu hru hraje mě jistě chápe. Kdo tu hru nezná, tak se jedná o hru, kde jakoby ovládáte život, tvoříte města apod. Neumím tu hru úplně nějak vysvětlit. Každopádně mi ta hra opravdu někdy dává zabrat a já u ní trčím klidně i čtyři hodiny vkuse. Což je poměrně dost, protože za tu dobu se dá udělat něco užitečnějšího. 

Já ve své lepší podobě.

Můj dům podle tutoriálu na youtube

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Heh, The Sims 4 je fakt droga, jsem na té hře také závislá :D

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak! A to nemluvím o stavění domů a tvoření símíku, nejlepší zabiják času! :D

   Vymazat
 2. Ten burger vypada skvele, mnam! ♥
  Sarushef blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byl opravdu skvělý! Můžu jen doporučit :)

   Vymazat
 3. Na tu hudbu určitě kouknu. Já si zase musím pouštět hudbu vždycky, jakmile mi přijde, že je moc ticho - takže když se maluju, chystám do školy, brouzdám po blozích, plánuju apod. :D
  Kout Světa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukni, je taková dost pro citlivé povahy bych řekla:) To dělám taky! :D:)

   Vymazat
 4. Jee, simíci! :D Asi si je budu muset zase zahrát, už jsem je dlouho nespustila. A ten burger vypadá výtečně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jááá už z toho šílím, pořád něco stavím, tvořím...šílený žrout času! :D:) Burger byl opravdu skvělý!

   Vymazat

Like us on Facebook