Má kniha & Já

Na začátku psání knihy to bylo těžké, byla jsem přesvědčená, že ji nikdy nedopíšu a že mě psaní přestane bavit. Překvapila jsem sama sebe, p...

Na začátku psání knihy to bylo těžké, byla jsem přesvědčená, že ji nikdy nedopíšu a že mě psaní přestane bavit. Překvapila jsem sama sebe, protože miluju psaní a jsem ochotná dát do té knihy víc než kdy předtím. Přejdu všechny překážky, všechny špatné dny, hlavně ať si splním své sny. 


Psaní je pro mě jako dar. Nechávám lidi číst mou duši. Nejsem kdoví jaká bloggerka, ale píšu o tom co mě baví a někteří z vás to čtou a na tom záleží. Proto jen velké díky. Jsem hrdá už jen za to, co jsem dokázala. Mám blog a pár čtenářů i to se počítá jako úspěch ne? :) 

To, že ve mně někteří lidi nevěří neznamená, že přestanu věřit i já. Svou knihou chci lidem ukázat, že život je krásný a že sny si může plnit každý. Ve slovech je síla, pamatujte. Tohle je opravdu jen kousíček, psala jsem to asi před rokem. Je to jen odlesk mé knihy, bude dost jednoduchá, ale v jednoduchosti je krása. Poupravila jsem to ať to nějak vypadá. Neodsuzujte prosím, jak říkám rok zpátky :D:( Nechci sem dávat něco z knihy, chci první ať je hotová a až ji budu držet v ruce (snad) tak ji tady nafotím. Hlavně jsem potřebovala nějakou fotku k článku. &

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Já jsem někdy ve třinácti napsala knihu o Tokio Hotel :D Dodnes ji mám ve stole a je mi ji líto vyhodit. Na tvou knihu se ale těším! :)

  http://elisminarova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážně? :D To je hezké. Tokio Hotel mám ráda dodnes. :) Děkuju!!!!!! <3 Tohle mě tak moc těěěší.

   Vymazat
 2. Já jsem taky psala knihu, asi před třemi lety a moc to nedopadlo:D. Každopádně podle toho kousíčku tvojí knihy si myslím, že bude super! A až vyjde...budu mezi lidmi co si jí určitě přečtou:).
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt? To je škoda. Kdoví, třeba se k tomu zase někdy dostaneš:)A děkuju moc, taková podpora a motivace mě žene ještě dál. <3 :)

   Vymazat

Like us on Facebook