Lazy Sunday

Klasická neděle, kdy nevím co s životem. V poslední době se cítím celkem fajn, možná to bude mým pozitivním deníčkem, který jsem si asi před...

Klasická neděle, kdy nevím co s životem. V poslední době se cítím celkem fajn, možná to bude mým pozitivním deníčkem, který jsem si asi před dvěma týdny udělala. Byl to obyčejný deník bez ničeho a já z něj udělala součást mého života, protože mě všude doprovází. Píšu do něj různé pozitivní věci a pokaždé, když se cítím na nic, tak si ho čtu. Dost mi pomáhá :)

Všude na Tumblr vidím ty nádherné fotky lidí v horách. Je mi z toho skoro do pláče, že já momentálně nemám možnost se do krásných zasněžených hor dostat. Měla jsem v plánu jet po novém roce do Alp s kamarádem, ale nějak z toho sešlo. Přestali jsme se bavit a jet sama by bylo asi moc zoufalé a taky si šetřím na bydlení. Tak snad Alpy vyjdou jindy.

Někdy je to možná lepší přestat se s některými lidmi bavit. Zvlášť, když se bavíte s těmi špatnými. Jsem ráda, že už takové lidi ve svém životě nemám. Udělala jsem spoustu změn, když odešli z mého života, protože mám konečně čas sama na sebe. Dopisuju knihu. Točím okamžiky z mých cest, které chci pak sestřihat a dát na Youtube. Taky mám skoro celou ruku potetovanou a po novém roce už bude celá. Jupííííí.

V tomhle článku spíš vypisuju své pocity, občas to nevědomky dělám i když jsem vlastně chtěla psát o něčem jiném.

Přeju vám úspěšný start do nového týdne! A krásné Vánoce :)

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Tesim se, az nam ukazes celou potetovanou ruku :)
  A ty fotky z hor mě taky štvou. Tenhle víkend jeli do hor dokonce i naši, ale já mám zítra zkoušku, takže jsem s nima jet nemohla... A tak tu jen sedím a koukám na fotky, co posílaj (sněhu spousta a pořád padá, dokonalý :))...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se těším! Určitě o tom udělám nějaký speciální článek:) Že? Je mi z toho smutno. Jejda, tak hodně štěstí u zkoušky. Určitě se taky brzo dostaneš do hor a snad i já :D:)

   Vymazat
 2. Ten deníček je super nápad :) A to video je krásné a uklidňující :)

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je. Opravdu mi hodně pomáhá. O něm bude taky článek. A souhlasím, písnička ukázkově ukazuje dokonalé cestování a dokonalou hudbu k tomu:)

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Tenhle komentář mně moc potěšil, opravdu. Děkuju <3 Jsem ráda, že to někdo čte.

   Vymazat
 4. Super video, nejradši bych si to se slečnou z videoklipu vyměnila:-).

  http://www.bygabra.cz/
  Měj se krásně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím!
   I ty se měj krásně! <3

   Vymazat
 5. Super video, nejradši bych si to s tou slečnou vyměnila:-).

  Měj se krásně!
  http://www.bygabra.cz/

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook