2017

Nenapadá mě žádné originální téma na poslední článek v tomto roce. Vlastně to není ani žádný výjimečný den, teda aspoň pro mě ne. Takže, hla...

Nenapadá mě žádné originální téma na poslední článek v tomto roce. Vlastně to není ani žádný výjimečný den, teda aspoň pro mě ne. Takže, hlavně si musím koupit už nějaký nový diář, protože u sebe nosím stále rok 2014, za mě nejlepší rok.

V roce 2017, nebo spíš ke konci tohohle roku jsem se dost změnila, opravdu hodně. Naučila jsem se být vděčná za věci, které jsem brala jako samozřejmost. Každé ráno, když se probudím si řeknu ,,Děkuju''. Nenáviděla jsem svůj život, opravdu. Byli dny, kdy jsem si řekla, že by vše fungovalo lépe beze mě. Naštěstí jsem narazila na jednu knihu, která mi změnila život. Takže začátek roku 2017 pro mě byl hrozný. Částečně slepené srdce po rozchodu, nepovedené randíčka a samé negativní myšlenky. Změnila jsem se k lepšímu a proto věřím, že můj start do nového roku bude plný lásky a pozitivních věcí. A taky samozřejmě plný dobrodružství a cestování!

Poznala jsem pár nových lidí, naučila se šetřit, začala jsem realizovat své sny, začala jsem prostě milovat svůj život a to vše se stalo v roce 2017, takže možná je to dnes výjimečný den. Děkuju i za ty temné dny, bez nich bych se nikdy nesnažila tak přiblížit ke světlu.

Takže i vám chci popřát úspěšný start do roku 2018 (omlouvám se za opakování některých slov), ať se vám splní všechny vaše sny a ať je váš život plný úspěchu a dobrodružství.

I

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Já mám s diáři problém opačný - vždycky rozhlašuji, že hlavně nechci žádné diáře, ale stejně pokaždé dostanu minimálně dva. A mně je vždycky líto nechávat je prázdné, takže pak eviduji úplně všechno, abych ti krásné diáře zaplnila. :D :)

  Taky se pomalu učím plnit si své sny a mít se ráda, třeba i na úkor ostatních někdy. :)

  Přeji úspěšný start do nového roku i tobě! ^^

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě se ty diáře opravdu hodí,tak jsem ráda, když nějaký dostanu :D:) Přesně tak, je třeba si plnit sny!

   A děkuji <3

   Vymazat

Like us on Facebook