Milujte své sny!

Ahooooj! Opět tu jsem s něčím pozitivním a v několika článcích jsem se zmínila, že píšu knihu. Fakt už ji píšu strašně dlouho, odhaduji ro...

Ahooooj!

Opět tu jsem s něčím pozitivním a v několika článcích jsem se zmínila, že píšu knihu. Fakt už ji píšu strašně dlouho, odhaduji rok a půl. Nebylo to tím, že bych neměla o čem psát, jenom jsem to vždy  odkládala a teď mě to strašně mrzí, ale už se ji snažím tak nějak dopsat. Nejsem úplně skvělá v kreslení a každá stránka knihy potřebuje obrázek a moje nejlepší kamarádka úžasně kreslí, takže mi začíná pomalu, ale jistě kreslit postavy a další, co v knize potřebuju. Jsem z toho moc nadšená a chtěla jsem s vámi o to podělit.

Tu knihu jsem odkládala i z důvodu, že mi spoustu lidí říkalo, že to nemá smysl a že lidi už moc nečte. BLBOST. Myslím si, že čtení knih je docela inspirativní a že si z toho člověk vždy něco odnese, chci aby si i z mé knihy něco odnesli. Nechci se tohohle snu vzdát jen kvůli tomu, že mi někdo říká, že to nejde a že to nemá smysl. Pro mně to smysl má a jsem šťastná, že tohle můžu dělat.

Už píšu fakt strašně dlouho, nepíšu dokonale vím to, ale miluju to. Je to část mě a dělám to s veškerou vášní. V každém textu je kousíček mě, vím že ve slovech je síla. Snažím se být každým článkem lepší a lepší, vždycky se budu snažit zdokonalovat. Je to něco jako droga i když zrovna nevíte o čem psát, tak či tak chcete strašně něco napsat.

Pokaždé, když třeba jedu s přáteli někam na výlet a vidím něco zajímavého, co mě vážně zaujme strašně vám chci o tom napsat. Bude to znít divně, ale dost mě inspirují hory, lesy a příroda. Přijde mi to na pohled jako něco o čem sakra musím napsat, jako by se sami nabídli. Na cestách vždy nejvíc přemýšlím, pohled z okna auta je sám o sobě inspirující.

Jenom bych vám tímhle článkem chtěla říct, že i přes všechny překážky, které mě v životě potkali se cítím stále šťastná ve svém životě a to hlavně díky psaní, pokud psaní milujete tak jako já určitě víte o čem píšu. Jenom lidi....prostě se nevzdávejte! :)

 Velké díky mé nejlepší kamarádce, která ve mně nikdy nepřestala věřit! Taky díky Lil Peepovi, který mi pomohl svojí skvělou hudbou při psaní tohohle článku. RIP.

PIŠTE. ŽIJTE. MILUJTE.

I

You Might Also Like

4 komentářů

  1. Ano, co se týká čtení, daleko rychleji se mi rozrůstá komunita na Instagramu, a to se mu skoro vůbec nevěnuju. To psaní a čtení si ale odříct neplánuju :) . Je fajn, že píšeš, i když se to některým nezdá - co by člověku zbylo, když by si nemohl plnit sny? :)

    OdpovědětVymazat

Like us on Facebook