PERFEKTNÍ DNY + NOVEMBER PLAYLIST

Určitě jste to už někdy zažili, měli jste pocit, že je vše perfektní. A já tenhle pocit měla včera a mám ho i dnes. Miluju ten pocit a chci ...

Určitě jste to už někdy zažili, měli jste pocit, že je vše perfektní. A já tenhle pocit měla včera a mám ho i dnes. Miluju ten pocit a chci si ho udržet. Poslouchám hudbu, která ve mě vyvolává pozitivní pocity a cítím, jak je vše perfektní. Musela jsem se s vámi o to podělit.


I přesto, že jsem zrovna nemocná a o víkendu, tak se duševně cítím strašně fajn a na tom záleží. Celý víkend ležím v posteli a viděla jsem tolik filmů, že bych je všem mohla do detailu odvyprávět.

16.11. Odjíždíme ze ségrou opět do Prahy. Jedeme za bráchou, takže se strašně těším. Miluju Prahu a v tenhle ''vánoční čas'' bude určitě nádherná. Samozřejmě zase udělám video z Prahy, klasika. Článek bude taky a spousta fotek! Na předchozí videa z Prahy se můžete podívat na mém kanále !

>  YT KarinCvernová

Sledovat můžete i můj instagram : https://www.instagram.com/cvernovakarin/ 

FREE
Taky jsem se rozhodla, že brzy udělám vánoční soutěž, tak buďte ve střehu. PS. Mám pro vás připravený svůj seznam písniček, který momentálně v tomto období poslouchám.

Přátele mi říkají, že poslouchám divnou hudbu. Ono je asi dost divný no, že v dnešní době si radši poslechnu písničky od Bring me the horizon než od Ektora. Já nejsem moc na české písničky, jedině co si fakt ráda poslechnu je třeba Paulie Garand a Atmo music.

* Tahle písnička je fakt nádherná. Videoklip je skvělý a o textu ani nemluvím. Působí na mě strašně pozitivním dojmem a to je jen dobře. Poslechněte si ji a hned se budete cítit lépe!


* Na tento song jsem narazila úplně náhodou, když jsem z nudy koukala snad na všechny videa, které jsem měla na hlavní stránce YT. Naprosto jsem si zamilovala kluka, který v tom videu je. Písnička se mi moc líbí! * Je to tak rok a půl zpět, co jsem koukala na film LOL v hlavní roli Miley Cyrus a stáhla si písničky z filmu. Tak jsem je začala znova poslouchat a nejvíce jsem si oblíbila tuto :


* Tohle je docela klasika. Je taková moje spisovatelská písnička, tak jim říkám. Mám totiž vlastní spisovatelský playlist na Spotify pod jménem New York. Poslouchám ty písničky většinou u psaní, proto taky spisovatelský playlist že.  You Might Also Like

4 komentářů

 1. Ty jo, nic z tvého playlistu neznám, jsem to ale ostuda! :)
  Ať ti tvé sluníčkové období vydrží co nejdéle :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To vůbec nevadí! Náhodou jsem ráda, aspoň jsi slyšela něco nového!:):D a děkuju, snad ano!

   Vymazat
 2. Vypadá to opravdu zajímavě!

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook