Miluj život

To bude asi mé další tetování = LOVE MY LIFE. První krok k úspěšnému životu je začít milovat sama sebe. Milovat svůj život a být vděčná ...

To bude asi mé další tetování = LOVE MY LIFE.


První krok k úspěšnému životu je začít milovat sama sebe. Milovat svůj život a být vděčná i za maličkosti. Tohle všechno se vám pak vrátí ve velkém. Začala jsem si uvědomovat, jak moc je důležité být vděčná, jak moc je důležité cítit se dobře, protože v tomto okamžiku žijeme. 

Já moc dobře chápu, že je život někdy těžký a dost nespravedlivý. Ale když myslíte neustále nad něčím špatným, nedivte se, že se to pak ve vašem životě děje.

Všechno to, co děláme teď je základem pro zítřek. Když jsem začala v poslední době pohlížet na svět úplně z jiné stránky, z té lepší, tak mi všechno přijde, tak strašně úžasné a hlavně já se cítím úžasně. 

Prvně jsem začala sebeláskou. Začala jsem milovat sebe. Nikdy tomu tak úplně nebylo. Ne že bych se neměla ráda, ale vždycky jsem se snažila být skvělá v očích ostatních až mi došlo, že tohle nemusím a odpustila jsem si vlastní nedokonalosti. Aneb ,,Jsem skvělý člověk a mám se ráda''.

I

Přestaňte se kritizovat. Musíte hlavně přestat sami sebe strašit.

Zkrátka věřte, že pozitivní myšlení váš život dokáže úplně změnit. Být pozitivní je nádherné, je také úžasné si uvědomovat, co člověk cítí. 

,,Cesta dlouhá tisíc mil začíná jediným krokem''.

A hlavně je pravidlem nezatěžovat se minulostí, tou špatnou samozřejmě. Zavřete oči a představte si nádherný vodopád, představte si, že tam házíte veškeré zlé vzpomínky a vidíte, jak odplouvají pryč. A tohle opakujte, co nejčastěji, opravdu to pomáhá. 

Pamatujte, že ráno vstanete a život nádherně plyne. Poděkujte za to, co máte a nalaďte své pozitivní myšlení na to, co by jste chtěli. Zaměřte se na to celou svou myslí. Myšlenky přinášejí věci. Soustřeďte se na to co chcete, ne na to co nechcete. Ať si myslíte, že něco dokážete nebo nedokážete, pokaždé budete mít pravdu. 

Pokud jste šťastní, spokojení, vděční, nadšení, tak se snažte si tyhle pocity udržet. Představte si, že tyhle pocity cítíte každý den. Protože tyhle pocity vám můžou změnit den a nebo dokonce i život.

Udělejte si radost : 

Vytvořte si playlist na Spotify s názvem HAPPY. Vložte tam nějaké veselé písničky, nějaké které ve vás vyvolají dobrou náladu a poslouchejte ten playlist co nejčastěji.

Vzpomeňte si na nějakou krásnou vzpomínku.

Podívejte se na svůj blog (pokud ho máte) a buďte hrdí na to, co jste dokázali.


Určitě už jste mohli slyšet o tomhle pozitivním myšlení. Jenom chci tuhle myšlenku rozšířit dál a dát vám naději na lepší zítřek. Zkuste se nad tím zamyslet! Pamatujte, že život je krásný.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Moc hezký článek! 👍 úplně s tebou souhlasím, člověk by měl vždycky začít nejdřív u sebe. ♡
    jdusizasvym.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat

Like us on Facebook