James Dean #2

Psali jste někdy o nějakém tématu ke kterému jste se rádi vraceli? (předchozí článek lifeordream/jamesdean ) Přijde mi, že jsem o svém mi...

Psali jste někdy o nějakém tématu ke kterému jste se rádi vraceli?
(předchozí článek lifeordream/jamesdean)

Přijde mi, že jsem o svém milovaném Jamesovi toho velmi málo napsala a že by si zasloužil víc. V předchozím článku je napsaný zkráceně jeho život. Vím, že některé z vás asi tenhle chlápek nebude zajímat, ale všichni máme nějaký vzor nebo někoho ke komu vzhlížíme. A James je pro mě inspirace a legenda.

Hrozně ráda sleduju staré filmy ve kterých hrál, pokaždé si všimnu nějaké maličkosti, která ho dělá tak výjimečným. Je mi líto, že už tu není a že nikdy nebudu mít tu čest ho vidět.

V 50. letech měl Hollywood dva nejslavnější rebely, jeden z nich byl James Dean.

I

Sama nějak nedokážu úplně popsat proč se stal pro mě nějakým způsobem důležitý, ale ráda se na něj dívám. Z jeho očí vidím bolest, lásku a zlost.

II

V jednom skvělém filmu James Dean 2001, v hlavní roli mladý James Franco hraje Deana. Ve filmu je krásně ukázáno, kam se až člověk dokáže přes tu bolest přenést, kolik toho zvládne udělat, aby se stal někým, aby ostatním ukázal, že je jiný. A mu se to povedlo a proto je pro mě inspirací.

James Franco jako Dean

Spoustu lidí v mém okolí vůbec netuší kdo to je a já to i celkem chápu, žiju v dost malém městě, ale na druhou stranu je to škoda. Je to velice významný člověk. Ale každý máme svého oblíbence.

III

Jsem ráda, když o něm můžu někomu vyprávět, mluvím o něm jakoby jsem ho znala celý život. Spoustu celebrit jeho jméno řeklo ve svých písničkách. Jako třeba Lana Del Rey - Blue jeans a nebo Adam Lambert - Ghost town a ještě Nickelback - Rockstar. Není zapomenut.

Až umřu, určitě Deana pozvu na rande.

You Might Also Like

2 komentářů

Like us on Facebook