Trick or treat

Halloween se blíží! Konkrétně 31. října. Slavíte ho? Já teda ano, dost jsem si tenhle svátek oblíbila, asi to z části bude i proto, protože ...

Halloween se blíží! Konkrétně 31. října. Slavíte ho? Já teda ano, dost jsem si tenhle svátek oblíbila, asi to z části bude i proto, protože mám tohle tajemno, strach a všechny tyhle nadpřirozené věci ráda. Předminulý týden jsem vyřezávala dýní, ano docela dřív, ale nemohla jsem se toho dočkat. Ještě mám v plánu vyřezávat. Pokusím se do dýně vyřezat Jacka Skellingtona z filmu Ukradené Vánoce Tima Burtona. Jinak na tenhle film se můžete dívat o Halloweenu, Vánocích a dokonce i o Velikonocích. Skvělé zpracování, je to dost odlišná pohádka, ale co by se dalo čekat od Tima Burtona, že ano?

Pizza nebo život

Ani vám nebudu rozepisovat, jak bych nejradši tenhle americký svátek oslavila přímo v Americe. Musí to být nádhera všude ty dýně kolem domů, dětičky převlečené za duchy a všude v ulicích potkávat lidi, které by jste asi normálně potkat nechtěli.

Hlavně miluji tu dekoraci. A v Americe to musí být opravdu nádherné. Ráda vždycky náš dům různě vyzdobím tak, že se skoro cítím jakoby jsem byla v Americe. Jinak v Marks and Spencer seženete spoustu strašidelných sladkostí a pokud nevíte, jak si vyzdobit dům či byt, spoustu nápadů najdete na Pinterestu.

http://photos.timescall.com/2016/10/12/photos-tim-kohlers-haunted-halloween-house-in-longmont/#6

Mých pár strašidelných filmů, na které ráda koukám zrovna o Halloweenu :
A ráda bych vám doporučila seriál American horror story CULT.
You Might Also Like

2 komentářů

  1. Skvělý článek! Já teda Halloween neslavím, ale strašně se mi tenhle svátek v Americe líbí!!!!! Musí to být úžasné :)

    https://vita-brunettes.blogspot.cz/?m=1

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji moc! :) To určitě musí.

    OdpovědětVymazat

Like us on Facebook