Síla je ve vás!

Dnes jsem, tak seděla v práci a neměla jsem zrovna nějak co dělat, tak jsem tak chodila po místnosti a přemýšlela, čím bych se tak mohla zab...

Dnes jsem, tak seděla v práci a neměla jsem zrovna nějak co dělat, tak jsem tak chodila po místnosti a přemýšlela, čím bych se tak mohla zabavit. A narazila jsem na knihu, která se jmenovala Síla je ve vás (od autorky Louise L. Hay). Obalem nebyla nějak zajímavá, ale nesuď knihu podle obalu. Popadla jsem ji a začala číst. Hned po prvních dvou stránkách jsem z té knihy byla mimo a nemohla jsem přestat číst. Kniha je o tom, jak se naučit sám sebe milovat, jak začít žít jinak apod. Dost mi to připomnělo dokument Tajemství, který je o tom, jak žít život jinak, jak dosáhnout lepších výsledku a proč se vám děje, co se vám děje.
Chci vám sem napsat pár textů, které jsem si z knihy opsala, jelikož kniha nebyla moje, tak jsem si ji nemohla odnést, ale určitě ji budu v práci číst dál.

Tak tady!

To, co děláme teď, je základem pro zítřek. Takže v tomto okamžiku je třeba se rozhodnout. Nezměníme zítřek ani včerejšek. Můžeme to udělat jedině dnes. Důležité je, jak se rozhodneme myslet, čemu budeme věřit a co budeme říkat teď v tuto chvílí. 

Řekněte své mysli : ,,Věřím, že mohu snadno provést potřebné změny.''

Důvěřujte své vnitřní síle, která je tu pro vás.

Děkujte před spaním za vše, co jste během dne udělali.

Je důležité sám sobě odpustit.

Každý den pro sebe čiňte prohlášení o tom, co chcete. Mluvte tak, jakoby jste to již měli.

Cokoli vyšlete se vám vrátí.

Myšlenky mohou ovlivňovat a doslova tvarovat celý váš život.

Pamatujte na to, že ve slovech je síla.

Nerozšiřuj negativitu, šiř jen to pozitivní.

Ženám doporučuji, aby se naučily říci : ,,Ne, nechce se mi, ne!'' Taková žena potřebuje začít pečovat o sebe a říci : ,, Budu dělat to, co uznám za vhodné, a ne to, co se po mě žádá.''

,,Jsem skvělý člověk a mám se ráda.''

Nezahazujte svojí sílu ani na základě něčeho, co si přečtete. Vy jste autoritou ve svém životě, a tak si nemyslete, že je něco pravda jen proto, že je to v tisku.

Podívejte se do zrcadla a řekněte si : ,,Miluji se a souhlasím se sebou.''

Zkrátka jen žijte. Zjistíte, že takoví jací jste právě v tuto chvílí, jste skvělí.

Když jste se sebou spokojeni, automaticky se projevují vaše nejlepší stránky.

Pokud jste v minulosti provedli něco, co vás stále ještě mrzí, odpusťte si. Pokud je možno, napravte to a už ten skutek neopakujte.

Musím říct, že díky té knize mám teď úplně jiný pohled na svůj život. Opravdu je to v ní skvělé popsané a autorka tam vložila i pár citlivých témat, které vás přímo pohltí. Knihu seženete za pár korun. 


I

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook