Jaké místa chci navštívit #2

KUBA Salsa, rum a doutníky. Kdo by nechtěl popíjet Cuba libre na pláží s doutníčkem přímo na Kubě. Kubě se často přezdívá perla Karibiku...


 • KUBA
Salsa, rum a doutníky. Kdo by nechtěl popíjet Cuba libre na pláží s doutníčkem přímo na Kubě. Kubě se často přezdívá perla Karibiku. To místo se mi hlavně líbí, že tam dodnes jezdí ve starých amerických autech ze 40. až 60. let. A já staré auta zbožňuju, takže bych měla krásnou podívanou. Líbí se mi, že je Kuba strašně živá, no prostě doslova žhavá. Jejich moře je naprosto fascinující, aspoň na chvílí bych se cítila jako Jack Sparrow. Pokud bych tam někdy byla, určitě bych chtěla navštívit i nějaký jejich hudební festival.
I

 • NEPÁL
Nepál je pro mě vysněným místem už od základní školy. Nevím přesně z jakého důvodu tam chci jet, ale vždycky mě to tam táhlo. Asi od dob, kdy jsem hrála Tomb Raider a zrovna jsem měla misi v Nepálu. A to víte, že v Nepálu leží Mount Everest? Nepál je hlavně obohacený spoustu horami a asi mě láká i jejich jídlo. I celkově je to pro mě jedno z nejvýznamnějších míst. Vidět tohle všechno zblízka mě láká.
ÍI
 • PAŘÍŽ
Kdo by tohle romantické městečko nechtěl vidět na vlastní oči. Já bych tam hlavně jela obdivovat nádherně oblečené Pařížanky, protože naprosto miluju, jak se oblékají. Tak jemně a elegantně. Také hlavně za jídlem a vidět památky. Je spoustu míst, které bych tam chtěla navštívit, tak snad někdy.
III
 • FORKS, WASHINGTON
Jsem velká fanynka Stmívání a Edwarda. A Stmívání se odehrávalo zrovna zde. Uchvátili mě jejich lesy a to, že tam často prší. Mám ráda lesy v kombinací deště a mlhy. Působí to tak tajemně. Každopádně někdy na podzim bych tam někdy chtěla vyrazit. Moc obyvatel tam nebydlí, upřímně by mi tam ani nějak nevadilo bydlet.
IV
A kam se chcete podívat vy? 

You Might Also Like

12 komentářů

 1. To jsou krásné cestovatelské sny ♥ Držím palce, ať si je všechny splníš :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! No já v to taky doufám, tak snad někdy! <3

   Vymazat
 2. Paříž je krásná, tu ti doporučuju :) jinak já bych se chtěla podívat do Japonska a někam na sever Evropy (Island, Norsko...) :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spoustu lidí mi říkalo no, že je tam nádherně. Příští rok Paříž hodlám navštívit. Týjoo, Island a Norsko mě taky moc láká. Jsou to nádherná místa!

   Vymazat
 3. U mě je o určitě taky Kuba :) Ted pojedeme velkou cestu po Jižní Americe, tak určitě všechno tam je momentálně na mém bucket listu. :)
  Ejnets na cestě | instagram: EJNETS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahhhh, to ti závidím! Tak ať se cestování vydaří! :)

   Vymazat
 4. paříž mě neláká, zato ostatní místa hrozně!
  Sarushef blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každý máme své vysněná místa, které chceme vidět, tak chápu. Ano, jsou kouzelná!

   Vymazat
 5. Můj sen je Nepál, Japonsko a Kanada :33

  OdpovědětVymazat
 6. Myslím, že by som chcela vidieť od dnes všetky čo aj ty :D, a okrem toho by som rada navštívila Kanarské Ostrovi, New Yourk a Egypt :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hehe, třeba jednou! :D Ahhh, Kanárské ostrovy budou nádherné. Tak přeju ať se ti podaří je všechny vidět :)

   Vymazat

Like us on Facebook