Autumn is coming!

Podzim se blíží. Nádherné zbarvené listí, dýně, čajíčkování u podzimních filmů. Všechno tohle na podzimu miluju. Jo a taky déšť! Pro některé...

Podzim se blíží. Nádherné zbarvené listí, dýně, čajíčkování u podzimních filmů. Všechno tohle na podzimu miluju. Jo a taky déšť! Pro některé lidi je tohle období spíš depresivní, já na tom hledám vždycky něco dobrého. Vím, že se u nás neslaví Halloween, ale moc ráda vydlabávám dýně s bráchou a dávám je kolem domu.

I

Podzimní výlet

S mojí nejlepší kamarádkou jsme o prázdninách nestihli jít na Lysou horu. Básníme už o tom nějakou dobu, tak jsme se rozhodly, že na podzim si tam uděláme výlet. Nějak začátkem října, tam pojedeme. Chtěli jsme tam i přespat, ale to asi nedáme. V létě by to bylo supr, ale ten podzim už asi tak úplně ne. Jsme připravené tam udělat nádherné fotky.

II

Stěhování!


Taky máme v plánu se po Vánocích spolu stěhovat do Ostravy. Přátelům jsme to ještě nějak neřekli a ani moc lidí z rodiny to neví. Vlastně jim to chceme oznámit až to bude vše oficiální. Stěhování není sranda a už vůbec, když se stěhujete mimo své rodné město, kde máte všechny.

Co mám na podzimu ráda já?

Focení na podzim má úplně jinou atmošku. Uděláte si svůj oblíbený čaj do termosky a ze svou kamarádkou odjedete do hor udělat pár fotek. Do hor, tím nemyslím Tatry nebo Alpy, v podstatě kamkoliv. Večerní popíjení kakaa u Stmívání, když vám venku do toho prší. Nádhera. Já jsem spíš noční typ, miluju když je večer, takže mě čekají dlouhé večery, což je úplně skvělé. Dýně. Dýňový koláč, dýňová polévka. A nádherně vyzdobený dům dýněmi + dlabaní dýní. Taky ráda sbírám různé barevné listy a pak si je dávám do knih. Má to své kouzlo.

Víte...podzim je podle mě to období, kdy je nejlepší si udělat čas sama pro sebe. Jet s kamarádkou nebo klidně sama někam na chatu do hor nebo někam k jezeru. Vzít si své oblíbené svetry po kterých se vám stýskalo. Sedět u krbu a popíjet víno a do toho se cpát něčím dobrým.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Já na podzimu miluji ještě to, že mám svátek a narozeniny :D Jinak, krásný článek :)

  https://elisminarova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tohle je výhoda! Mě to čeká v lednu :D A děkuju! :)

   Vymazat
 2. Přesně proto mám ráda podzim, kvůli těm dlouhým večerům :) kakao a válení se u krbu :) se stěhováním držím palce, musí to být docela složité, všechno to zařizování :D

  Lady Lenna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, dlouhé večery:) No mám z toho trochu hrůzu, ale věřím, že to nějak vše zvládnem. :D:)

   Vymazat
 3. Já se na podzim tak těším, že to ani není možné :D Vždycky jsem měla podzim zafixovaný tak, že je to depresivní a ponuré období plné školních povinností. Ale teď se těším hlavně na svetrové a šálové období, popíjení čaje nebo kakaa v posteli u oblíbeného filmu a na přírodu, která ještě než jí opadají listy, je snad nejnádhernější za celý rok ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím. Podzim pro mě taky býval dost depresivní, ale tak nějak jsem si to období zamilovala:) jooo:)

   Vymazat

Like us on Facebook