Last friday night

Pátek. Místo nějakého popíjení v baru jsem si večer lehla na zahradu a koukala na hvězdy. V ten moment mi přišlo jakoby všechny hvězdy nade...

Pátek. Místo nějakého popíjení v baru jsem si večer lehla na zahradu a koukala na hvězdy. V ten moment mi přišlo jakoby všechny hvězdy nade mnou svítily jen pro mě. A při pohledu na ně mi všechno připadalo, tak nějak lepší. Jako kdyby z mého života najednou zmizela veškerá negativita. Byl to skvělý a vzácný moment.

Snažila jsem se i dnes vyhnout všem sociálním sítím, které obývám. Neodepisovala jsem na zprávy, protože jsem dnes neměla chuť se s někým bavit, chtěla jsem být úplně sama.

Taky jsem se rozhodla, že budu milovat Joeho Jonase. Poslouchala jsem dnes snad tak 30x písničku DNCE Cake by the Ocean. A miluju ji. Nejspíš se podívám i na Camp Rock.

Pustila jsem se opět do čtení knihy Jak se stát Pařížankou. Není to bůhví jaká kniha, ale rozhodně mě dost baví. Celkově, jak je tam život Pařížanek skvěle podán. Hodím vám sem jeden úryvek.

Pařížanka a nahota

Nahota by měla zůstat vzácná. Mělo by to být jako s milostnou hrou, je obvykle nedostupná, nesmí zevšednět nebo být vynucená. Mělo by to být něco mimořádného.

Když jsi nahá, dáváš protějšku možnost tě obdivovat a měl by v tom být jistý záměr. Chceš vyvolat touhu. I když jsi s někým dlouho, nic na tom neměníš. Máš svůj styl. Znáš sama sebe. Víš dobře, v čem jsi jedinečná.


A podle mě by si tohle měla přečíst každá holka, která se na instagramu předvádí skoro nahá. 

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Ten úryvek je nádherný a vystihující :)
  Moc hezky článek a ačkoli Jonase neposlouchám nebo spíše od nej moc písniček neznám, tak tahle je moc hezká :)


  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju. Jsem moc ráda, že se líbí i když není kdoví jak dlouhý. Tahle písnička je skvělá, mám ji ráda:)

   Vymazat

Like us on Facebook