What I love about summer

1. Kempování  Ráda kempuju. Miluju, když se prostě s přáteli ze dne na den sbalíme a jedem někam stanovat. Je to super pocit, když si takh...

1. Kempování 

Ráda kempuju. Miluju, když se prostě s přáteli ze dne na den sbalíme a jedem někam stanovat. Je to super pocit, když si takhle večer sedíte u ohně s lidmi, které máte rádi a u toho popíjíte. Mnohem lepší než sedět někde v baru, věřte mi. Pokud víte kde stanovat, ranní pohled ze stanu vás nezklame.

“...there is no greater joy than to have an endlessly changing horizon, for each day to have a new and different sun.”

Christopher McCandless:
Dva roky kráčí po zemi. Nemá telefon, nemá bazén, nemá žádné domácí zvířátko, nemá cigarety. Absolutní svoboda. Extrémista. Estetický cestovatel, jehož domovem je silnice. Utekl z Atlanty. Není cesty zpět, protože "Západ je nejlepší." A teď, po dvou letech potulování, přišlo konečné a největší dobrodružství. Vrcholná bitva, jež má zabít faleš uvnitř tebe a vítězně uzavřít duchovní pouť. Deset dní a nocí strávených v nákladních vlacích a stopováním jej dovedlo na Velký Bílý Sever. Už není otravován civilizací, před níž prchá, ale kráčí sám do země, v jejíž divočině se ztratí. - Alexander Supertramp, květen 1992.

2. Teplo

Nerada v zimě cestuju, léto je mým hlavním klíčem k cestování. Jelikož já spíš cestuju autem než vlakem nebo autobusem, tak je léto pro mě ideální. V létě si taky více užijete toho všeho co vidíte. Samozřejmě i zima má něco do sebe, ale léto je pro mě mnohem lepší.

3. Noční procházky městem

Hodíte na sebe něco příjemného a procházíte se. Tohle miluju, třeba když jsem v Praze, prostě si jen tak večer jít posedět k vodě a nebo si jen užívat tu kulturu.

“The freedom and simple beauty is too good to pass up”

4. Grilování 

Klasická letní tradice, kdo negriluje jakoby nežil. S přáteli někde na chatě u jezera, tyhle momenty jsou k nezaplacení. A kdo by si nedal domácí burgery? Mňam.

5. Festivaly

Super, na létě miluju festivaly, ale zatím jsem na žádném ještě nebyla. No spíš není moc čas, láká mě to, tak snad se někdy dočkám.

“Happiness only real when shared.”

6. Dovolená

Letos jsem byla na dovolené v Itálii, paráda. Pláž a jídlo, co víc si přát, proto se vyplatí milovat léto.

7. Koukání na hvězdy

Chcete zažít opravdovou romantiku v létě? Jeďte někam na nějaký fajn kopeček, vezměte deku a lehněte si. V ten moment všechny hvězdy na nebi budou jen vaše.

,,Moje myšlenky jsou hvězdy a já v nich nedokážu rozpoznat souhvězdí."
,,Skuteční hrdinové stejně nejsou lidé, kteří něco dělají, opravdoví hrdinové jsou to, kdo si věcí VŠÍMAJÍ, kdo jim věnují pozornost."

Opravdu bych napsala více bodů, ale asi bych to tu psala do rána. Každopádně jsem tím chtěla poukázat,  proč mám léto ráda. Příjemný zbytek neděle.

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook