RIP Chester Bennington

Normálně bych asi o smrti nějakého zpěváka nepsala, ale tohle byl někdo a já jsem opravdu jeho velká fanynka, tak si tenhle člověk podle mě ...

Normálně bych asi o smrti nějakého zpěváka nepsala, ale tohle byl někdo a já jsem opravdu jeho velká fanynka, tak si tenhle člověk podle mě zaslouží článek.

Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit, že můj oblíbený zpěvák z kapely Linkin Park spáchal sebevraždu. Nevím, co ho k tomu vedlo a proč to udělal, každopádně ať odpočívá v pokoji. Jsem z toho celkem špatná a lituju toho, že jsem nikdy nebyla na jeho koncertě. Je mi i líto jeho dětí, mít šest dětí a tohle udělat chce docela odvahu. A to ani nemluvím o tom, jak je mi líto, že jsem zrovna před měsícem nebyla na jeho koncertě v Česku.

Když mi bylo tak cca 14 let, dost jsem si ujížděla na písničkách Numb a Faint. Prostě furt mi to nejde do hlavy, že už tady není. Pořád ho budu ráda poslouchat a s láskou vzpomínat. Jejich hudba mi fakt pomohla v hodně těžkých situacích.

Tenhle článek nebo spíš mini článek bude vzpomínkou mému skvělému zpěvákovi. Momentálně od nich poslouchám nejnovější album One more light a je mi fakt smutno. Nikdy nebude zapomenut.

NOBODY CAN SAVE ME

You Might Also Like

8 komentářů

 1. jsem z toho v p..... zrovna odpoledne jsem koukala na novy videoklip a vzpominala na koncert :((

  OdpovědětVymazat
 2. ja som z toho ešte stále v šoku...taktiež ma smrť iného speváka nezobrala tak, ako Chestera...
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky to stále ještě nějak vstřebávám :(

   Vymazat
 3. Jako já je neposlouchala, ale.. damn, je to fakt škoda. Smutný. A NUMB mám moc ráda, to si pouštím docela často.

  No nic, svět je zvláštní místo pro bytí a nebytí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, nikdy nevíš co se komu honí v hlavě.

   Vymazat
 4. Z tohohle mi i slza ukápla, když jsem se to tehdy dočetla. Na Linkin Park jsem vyrostla (chudáci sousedi :-) a konkrétně Numb byla i díky videoklipu fakt boží písnička.
  Bebe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I mě. Stále je to smutná zpráva. Chester je a bude legenda. :) A Nubm je skvělý song, jeden z mála co se stále drží na špičce.

   Vymazat

Like us on Facebook