Itálie 2017

Právě sedím na posteli v Itálii a píšu. Jsem tu se svou skvělou kamarádkou, sestrou a rodinou. Všechno mělo být skvělý, krásný a pozitivní. ...

Právě sedím na posteli v Itálii a píšu. Jsem tu se svou skvělou kamarádkou, sestrou a rodinou. Všechno mělo být skvělý, krásný a pozitivní. Ale ne vždycky všechno vyjde, tak jak má. Je to klidné a malé městečko s příjemným mořem a hodnými lidmi. Když se člověk chce dostat k moři z místa, kde právě jsem, musí jít přes takový malý lesík a není to zrovna procházka růžovou zahradou. Všude plno komárů a pár hadů. Jo i hada jsme viděli a ne zrovna malého. Kousek od nás je jedno větší město, mám to tam ráda. Všude plno světýlek, jídla a krásných Italů. I když jejich jídlo nic moc, aspoň že jejich zmrzka stojí za ty eura. Italové jsou docela hlasití a jejich noční zpívání ''despacito'' mi nedá spát. A to nemluvím o akcích z pláže, které jsou slyšet přes ten lesík až k nám do domu, ale jen o víkendech. Přes týden je tu opravdu klidno.

Lido Nazioni

Lido Nazioni 2
V tomhle městečku je tak klidno, že i moje myšlenky mají myšlenky. A to mě přivádí k mým myšlenkám na mého ex přítele. Je fakt divný procházet se místy, kde jsem se před rokem právě procházela s ním a teď už je jen vzpomínkou mého života. Je mi to celkem líto, ale třeba to tak prostě všechno má být. Jsem docela citlivoušek, tak jsem měla emoční tsunami. Ale takové věci se v životě běžně stávají. Třeba jako, když přijdete o přátele a vlastně ani nevíte proč.

Asi bych na dovolené neměla být smutná, ale jak říkám takové věci se prostě stávají. Moje depka si mě vždycky najde. Ať už jsem v zahraničí a nebo doma.  Jsem ráda, že jsem od všech tak daleko, ale na druhou stranu mi chybí domov a nebo mi spíš chybí máminé jídla. Tenhle útěk od života, který mám doma je fajn, protože tady je to naprosto jiné a to se mi líbí. Jiné věci jsou fajn a jiní lidé taky.


Ps. Už jsem doma.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. I mě občas takové myšlenky přepadají. :)
  ,,Jiné věci jsou fajn a jiní lidé taky.'' - v tom jsem se dost našla, já takhle kmitám mezi domovem (Šumava) a Prahou. Doma je to fajn a i když se mi do Prahy asi po dvou týdnech moc nechce, vím, že tam budu zase ráda a pak se zase ráda vrátím sem, domů. :)
  Ta první fotka je nádherná! :) A máš moc krásný a úhledný blog. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za tvůj milý komentář. Přesně tak. Děkuju, jsem ráda, že se líbí! Moc si toho vážím :)

   Vymazat
 2. Kdybych tam viděla hada, tak jsem mrtvá. Mně stačilo jenom to, že jsem viděla švába a sklípkana, a byla jsem na prášky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdybych viděla sklípkana, tak bych umřela. Jenom, když na něj myslím, tak mám pocit jako by jsem byla už mrtvá :D:(

   Vymazat

Like us on Facebook