Sunday time

We are livin' in paradise Vlastně je to neděle jako každá jiná, ta myšlenková neděle. Spokojeně čekám na svou oblíbenou pizzu a hled...

We are livin' in paradise
Vlastně je to neděle jako každá jiná, ta myšlenková neděle. Spokojeně čekám na svou oblíbenou pizzu a hledám nějaký super seriál, který mi to pojídání zpříjemní. Jinak nedávno jsem viděla fakt krásný film Všechno nebo nic, je to česko-slovensky-polský film. V podaní krásné herečky Táni Pauhofové.

Ani nemám nějak nic v plánu. opět to vidím na nedělní relax před pondělím. Někdy je tohle nic nedělaní fajn. Nenávidím své nálady, furt se mění. Chvilku jsem šťastná a jindy bych se oběsila na sestřiné poschoďové posteli. Ale už jsem si tak nějak zvykla.

Strašně jsem si oblíbila písničku od Paulieho a Lenny - Re-Generace. Měla jsem ten song už dřív než ho vydal, protože jsem si koupila celé album na Itunes, ale s tím videoklipem je to něco jiného. Ten retro styl má něco do sebe.


Konečně se blíží dovolená. Ta část, kdy prostě vypnete a užíváte si ty momenty u moře a nebo kdekoliv, kde je vám fajn. Já to strašně miluju. Před dvěma lety jsem byla ze třídou v Řecku a bylo to neuvěřitelné. Trochu jiné než s rodinou. Noční popíjení u moře, hrání na kytaru, skvělí místní lidé, kteří byli strašně milí. Vždycky, když si na to vzpomenu mám husí kůží, protože už vím, že se tam nikdy nevrátím s touhle sestavou, ale mám vzpomínky a za ty jsem ráda.

Řecko 2015

Upřímně mě děsí to vstávání v pondělí ráno, ale je to začátek týdne a každým dnem můžu začít nějak jinak. Pozitivněji. A neuvěříte, ale rozhodla jsem se, že zase začnu jezdit na skateboardu, kdysi jsem na něm jezdila a docela mě to bavilo. Občas mi to chybí a někdy se směju, jak vidím své staré videa, jak na tom jezdím. V dnešní době nevidím moc holky jezdit na skatu.

V posledních dnech je příšerné horko a já děkuju bohu za mou tvář, jsem s ní spokojená i bez makeupu, takže můžu klidně chodit ven i bez něj a v takovém horku je to fakt skvělý pocit.

No nic, ukončuju teda článek a přeju příjemnou neděli! Aloha. PS. Víte na co mám strašnou chuť? Na aperolek. O víkendu musím aspoň na jeden skočit.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Já už odpočítávám dny do dovolené... Taky se už nemůžu dočkat :) To čekání je hrozně zdlouhavé. V létě mám v plánu jenom cestovat, tak doufám, že vše vyjde tak, jak má :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Vím přesně o čem píšeš :)) Budu držet palce ať ti to cestování vyjde!

      Vymazat

Like us on Facebook