SOCIAL LIFE

Všechno je to tak bezpečný a příhodný. Homogenizovaný. Vytvoříš si profil, upravíš si vlastní osobnost aby všechno pasovalo do rovnice. ...

Všechno je to tak bezpečný a příhodný. Homogenizovaný. Vytvoříš si profil, upravíš si vlastní osobnost aby všechno pasovalo do rovnice. ''Jakej je tvůj oblíbenej film? Jakej je tvůj oblíbenej zpěvák?'' A potom stačí jediný kliknutí a můžeme si splnit svůj sen a setkat se s někým jako jsme my. Vezmeme se, porodíme dva a půl dítěte. Všichni můžeme dát fotky na Facebook nebo Twitter.
- The First Time.

Mám fakt ráda Instagram, můžu tam v podstatě postovat cokoliv. Lehce propagovat svůj blog a sdílet s lidmi fotky, které se mi líbí. Instagram má teď taky spoustu nových funkcí, můžete přidávat ''příběh'' něco jako snapchat.

Líbí se mi, že když přidám nějaký příběh, tak vidím kdo se na něj podíval. Usmívám se, když se na můj insta příběh koukají lidi, kteří mě nemají rádi a já je. Správný stalker nikdy na ten příběh neklikne, na to máte kamarádku, tak si to pamatujte. 

Jako nějak mě to netrápí, že se na ten příběh koukají, spíš se jen tak pousměju a jsem ráda, že vidí jak se mi daří. Lidi jsou v dnešní době strašně nepřející a zlí. I když ty lidi nemám ráda, tak nikomu nepřeju nic špatného a ani je nějak nestalkuju, jsou mi prostě jedno. V hloubi duše možná doufám, že je přejede autobus, ale je to fakt hluboko. Ne dělám si srandu, jsem věřitelka slov : Lásku dáš, lásku dostaneš. Nebo respekt, úctu...to je fuk. Prostě by měl být člověk milý a bude se mu to vracet. Funguje to.

Dnes je, tak strašně jednoduché někoho sbalit. Dnešní doba vám nabízí tolik možností. Badoo, Tinder, Facebook, Snapchat a Instagram. Lajknete pár foteček na insta a pak už jen máte zprávu v directu ''copak''? V Tinderu jen vybíráte vhodné kandidáty a pak už jen bingo! Kdopak se chytil? Na Badu si svůj život krásně upravíte, přidáte své nejlepší fotky a napíšete to nejlepší o sobě. Snažíte se udělat dojem. Pak už je to jen na vás.

Jak jednoduché, že?

Je to tak půl roku, co jsem byla v jednom klubu a líbil se mi tam jeden kluk. Zrovna, když už jsem měla naplánované z klubu odejít, tak za mnou přišel a zeptal se mě jak se jmenuju. Druhý den jsem od něj měla zprávu na facebooku, zjistili jsme že už se máme v přátelích. Udělal tímhle na mě strašně velký dojem. Kdo tohle dneska dělá? Ale najde se pár dušiček. Chci poznat kluka staromódně.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Krásně napsaný článek :) Ano, dnešní doba je na tyhle věci ,,jednoduchá"... Je mi trosku líto, těch pubertacek, které už si to snad ani jinak nedokážou představit, trosku smutné...
  Držím ti palce, abys někoho poznala staromódně :))

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, jsem ráda, že se líbí :) Souhlasím. Taky mi je jich líto. A děkuju, doufám že to vyjde! :)

   Vymazat
 2. Moc pěkný článek :)
  Taky jsem pro to někoho potkat ”staromódně”. Všem internetovým seznamkám se velkým obloukem vyhýbám, nedokážu si představit, že by mi někdo, o kom nic nevím napsal, abych šla ven a já bych fakt šla. V tomhle ohledu se fakt bojím. To samé přes Snapchat, Facebook a Instagram.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju.
   V dnešní době je to těžký, ale najdou se lidi co to cítí stejně. Já už jsem přestala tyhle sítě používat a je mi mnohem lépe bez těch trapných zpráv, co mi chodily. Díky za komentář!:)

   Vymazat
 3. Krásný článek.Já si se svým přítelem začala psát právě přes instagram, ikdyž navštěvujeme stejnou školu. Což je asi v dnešní době smutné, ale někomu to pomáhá :)

  http://dencaurbankova.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju!
   Upřímně někdy je to fajn, ale já většinou narazím na takové idioty, že už jsem přestala doufat, že se ozve někdo fajn. Ale tak ne každý je idiot :) To přeju ještě mnoho štěstí ve vztahu! :)

   Vymazat

Like us on Facebook