Nerandím.

Nejspíš jsem smolař, protože jinak to nějak vysvětlit nejde. Nejde ani nějak o to, že se ty randíčka ve finále vždycky nějak pokazí, ale sp...

Nejspíš jsem smolař, protože jinak to nějak vysvětlit nejde.
Nejde ani nějak o to, že se ty randíčka ve finále vždycky nějak pokazí, ale spíš o to s kým randím a jak moc jsem hloupá, že s ním vůbec randím.

Proč nemůžu narazit třeba na někoho jako je Antonio Banderaz? Zoro by mi úplně stačil. Většině klukům jde jen o sex, ano to všichni víme, ale pak jsou tu i ti, kterým na vás fakt záleží, ale zůstávají v té zóně. FRIEND ZONE. Už je to dlouho, co jsem si založila Badoo a tinder, tyhle prokleté sociální sítě vám miláčka fakt nenajdou, teda tak to vidím aspoň já. Chodím se tam spíš jen dívat než psát. Narazím většinou fakt na idioty, ale to se dalo čekat.

Když jdu s klukem ven, tak ze začátku je to skvělý, padneme si do oka, ale po čase je to takové nějaké jiné. Ne z mojí strany. Spíš z jeho. Jakoby se objevila nějaká jiná a lepší. Přitom ani neví, jak moc skvělá jsem (haha). Možná je mi souzeno být sama nebo bych vyloženě měla přestat randit, protože to nejspíš nemá cenu.

Ale občas ty randíčka vyjdou. Občas fakt jo. Momentálně, když mě někdo někam zve, tak přemýšlím jestli fakt jít i když se mi ten kluk prostě líbí, ale fakt se bojím, že to dopadne jako vždycky. Když to rande teda nakonec fakt vyjde, tak z toho nějak vycouvám já. Nějaké divné já v mé hlavě mi řekne ať na to kašlu, že je mi fajn, když jsem sama. A pak zjistím, že sama být nechci.

Takže přestávám randit. Počkám až to přijde prostě samo a když to nepřijde, tak do dvou let, koupím si mopse a budu žít svůj život s ním.

No thank you.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Prý to přijde, když to nejméně čekáš... Ale zase je lepší si chvíli počkat a mít toho pravého :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak snad. Začala jsem se teď zajímat o jiné věci, tak mi naštěstí moc kluci v hlavě neleží :D zatím. Tak uvidíme:)

   Vymazat
 2. Já měla jeden vztah co skončil v 18 a pak jsem tak nějak randit ani nechtěla. Žila jsem si svůj život a byla spokojena. Každý byl idiot! :D Ale kdo si počká ten se dočká, ze ano? A opravdu se vyplatí počkat! Já nikam nepospíchala, čekala (3 roky) až se objeví můj ,,princ" a je to tu, už rok a půl jsme spolu šťastní, jak ta blecha a vím, ze už ho nevyměním :D takže opravdu nikam nepospichej, ono to nějak přijde samo :)
  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to ti přeju! :) Já se budu snažit tak nějak to nevyhledávat a budu čekat až to prostě přijde. Děkuju za tvůj komentář :)

   Vymazat

Like us on Facebook