We are livin' in paradise

Počítejte spíš s tím, že názvy mých článků budou spíš anglické. Líbí se mi to a to je taky asi jediný důvod. Delší dobu jsem nepsala, ale by...

Počítejte spíš s tím, že názvy mých článků budou spíš anglické. Líbí se mi to a to je taky asi jediný důvod. Delší dobu jsem nepsala, ale bylo toho teď víc než dost. Vlastně jsem teď dost času byla ze svými kamarády a být s nimi je pro mě celkem lék na mou ''depku''. Nenapadá mě momentálně nějaké skvělé téma, které bych vám mohla nabídnout, takže píšu jen to, co mě zrovna napadne.

Minulý měsíc jsem se rozhodla fakt pro velké změny, že se zkusím nějak změnit a překopat svůj život od základu k lepšímu. A řekla jsem si, že nejdřív začnu nějakou maličkostí, že se ostříhám na krátko a změním barvu vlasů. Velkou inspirací pro mě byla blogerka Alex Sedláčková (přítelkyně od Paulieho Garanda). Líbí se mi celkově její vzhled, není to tak, že bych ji chtěla kopírovat nebo tak, ale její vlasy fakt zbožňuju a řeka bych, že to teď docela i letí. Taky jsem se rozhodla, že si přestanu stahovat hudbu na flešku do auta. Budu si kupovat originál CD, hlavně pro dobrý pocit a abych podpořila svého oblíbeného interpreta. V poslední době jsem se taky začala méně líčit, dávám si spíš jen řasenku a to je asi tak vše. Začala jsem sebe milovat taková jaká jsem, minule tomu tak nebylo. Cítím se fakt mnohem lépe, cítím jak své těžké období pomalu, ale jistě přecházím.

...

Jinak jsem si taky udělala radost, koupila jsem si nádhernou bundičku v Bershce, sice jsem ji už na pár lidech viděla, ale to mě nějak od nošení neodrazuje. Měli tam fakt spoustu skvělý kousků, myslím, že tam brzo zase zavítám.
...

A článek ukončím touto písničkou.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Ano, zmeny jsou obcas potreba, take nejakymi prochazim, resp. me cekaji. Bundicka je opravdu nadherna, miluju tuhle barvu (a bundy obecne). Hodne stesti ve vsem. A.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Že jo? :) Tak to hodně štěstí. Děkujuuuuu, mám z ní pořád velkou radost :) <3 Děkuju

      Vymazat

Like us on Facebook