Sunday

Je neděle. Další smutná neděle. Musím vám teda říct, že můj víkend byl obklopen jídlem, protože jsem neustále chodila někam do restaurací a ...

Je neděle. Další smutná neděle. Musím vám teda říct, že můj víkend byl obklopen jídlem, protože jsem neustále chodila někam do restaurací a ani mě to nějak nemrzí, že jsem za to utratila tolik peněz. Bohužel teď musím zase šetřit, jelikož se blíží léto a já chci cestovat. Myslím, že tohle léto se celkově povede, takže se snažím myslet nějak pozitivně. Jinak jsem nedávno narazila na staré dokumenty, co mám v noťasu a našla jsem tam svou rozepsanou ''knihu''. Takže jsem se rozhodla, že ji tak nějak dopíšu.


Grow up. Get a job.
CLA Coupé

Dnes.
To bude typická neděle, kdy si prostě udělám takový relax. Ráno jsem si na obličej dala skvělou masku a cítím se skvěle. Kouknu nejspíš na nějaký skvělý film, udělám si něco dobrého k jídlu a budu si to užívat. Možná si i po delší době něco zahraju. Jo a taky si dělám menší playlist letních hitovek do auta. Letos mě poznáte podle hudby, že jedu.

Zamilovala jsem si novou písničku od Katy Perry - Bon Apétit ft. Migos, totálně ji žeru. Jsem velká fanynka Migos a Katy Perry mám ráda, takže jsem byla příjemně překvapená. Ten videoklip je trochu sick, ale to se mi líbí, Katy mi připomíná svým vzhledem Miley.


Tenhle mini článeček jsem napsala jen jako shrnutí mé neděle. A hlavně oznámit to s tou knihou. Většinou jsou moje neděle zábavnější, ale jsem celkem unavená z toho všeho (nevím z čeho všeho).
Přeju skvělý start do následujícího týdne! :)


You Might Also Like

2 komentářů

Like us on Facebook