Pardon me, but you really hurt my feelings.

V poslední době se zase událo tolik věcí z kterých jsem úplně mimo. Zase mám takovou lehčí ''depku'' a jsem z toho fakt špat...

V poslední době se zase událo tolik věcí z kterých jsem úplně mimo. Zase mám takovou lehčí ''depku'' a jsem z toho fakt špatná, moje těžké období je zase zpět. Úplně mě to ničí a já netuším, co s tím mám dělat. Naštěstí mám skvělou kamarádku s kterou to aspoň na chvilku přejde, ale pak jsem zase sama doma a jsem zase zpátky.

Jsem taková přešlá, nemám vůbec chuť s někým nějak komunikovat a ani nemám chuť chodit ven i když je venku přenádherně (prostě nádherňajs). Fakt bych chtěla, aby to všechno přestalo. Lidi. Život. Jsem tak strašně ze všeho znechucena. Nechápu, jak jeden člověk dokázal zlomit mou duši. Bývalí přátele, kteří mi zlomili srdce. Je mi z toho fakt smutno.

Doufám, že se moje nálada do prázdnin zlepší, protože jinak zničí úplně vše. Občas fakt přemýšlím, že si zruším blog, instagram a snad úplně všechny sociální sítě. Ale když si to tak nějak uvědomím, tak psaní je fakt můj lék, když to tady vypíšu je mi o něco lépe a navíc mě to baví. Zbavit se něčeho, co mě takhle naplňuje by byla asi chyba, spíš určitě.

Nemůžu poslední dva dny vůbec spát, netuším čím to je, jestli je to tím stresem nebo prostě se ještě něco děje, ale začíná mě to strašně štvát. Ne jen to, že mám ráno blbou náladu, tak jsem navíc ještě nevyspaná.

Ať už jsou prázdniny. Pro mě to nebudou jen prázdniny, prostě vezmu auto a odjedu někam strašně daleko, ale při mém štěstí mi někde upadne motor a já se zaseknu někde na půl cesty dobrodružství. Pojedu si někam vyčistit hlavu i s kamarádkou, protože ona patří do těchto dobrodružství. A s ní se budu cítit líp, protože je to můj věrný parťák.

Potřebuji.

 • Velkou čokoládu
 • Caprisone
 • Obejmout
 • Nový seriál na, který můžu koukat
 • Být šťastná
Everybody wants to talk. No one wants to do anything.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Na člověka to občas proste dolehne :( Uvidíš, ze to bude dobré :) pokud najdeš nějaký ten nový seriál, který bude stát za to, určitě mi dej vědět :D

  http://littlethingsforem.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak bohužel :( Určitě dám! :))

   Vymazat
 2. Uvidíš, že za chvíli to zase přejde a budeš znova happy... Doufám, že se ti ulehčí co nejdříve a užiješ si prázdniny :)

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook