Just happy.

Je pondělí, ale já jsem naštěstí dnes měla volno, takže pro mě je to skvělé pondělí. Dnes je celkově takový fajn den, sice počasí u nás je c...

Je pondělí, ale já jsem naštěstí dnes měla volno, takže pro mě je to skvělé pondělí. Dnes je celkově takový fajn den, sice počasí u nás je celkem depresivní. Zataženo s malým nádechem deště. Mám ráda déšť a dokonce i bouřky, vůně deště mi připomíná Bali. Udělala jsem si kávu, pustila svůj milovaný playlist a píšu. Tenhle článek chci zaměřit na něco pozitivního, protože už jsem byla dost smutná a chci přejít na jiné myšlenky. Bude to nejspíš o tom, co mám ráda, co se mi líbí a co mě dělá šťastnou.

Nádherné, nemyslíte?

Příroda

I když nejsem moc ten typ, co chodí na procházky nebo se věnuje turistice, ale i tak miluju přírodu. Možná hlavně je to tím, že já teď nemám moc času chodit na procházky, jinak bych to změnila a časem taky změním. Příroda je podle mě jeden z nejlepších léku na všechno. Miluju ty nádherné zbarvené stromy, obrovské kmeny a myšlenku na to, že tohle všechno nepotřebuje ke své existenci člověka.

Svoboda a prostá krása jsou příliš dobré na to, abych jsem se jich vzdala

Italské jídla


Jsem opravdu velká milovnice jídla a nejradši mám italské. Asi to taky bude tím, že mám i rodinu v Itálii a hodně mě to naučili jíst. Opravdu, já místo nakupování oblečení si radši zajdu do nějaké skvělé restaurace. Já moc po jídle nepřibírám, takže můžu sníst opravdu cokoliv. Vařím jen občas, když mám fakt dobrou náladu, ale ze všeho nejvíc mě baví vařit pro někoho. Hrozně ráda si užívám tu chválu, když to někomu chutná.

Klasika

Fotografování 


Nefotím moc, ale docela mě to baví. Většinu fotek jsem nikde nesdílela a sama ani nevím proč. Asi nejradši fotím jídlo a své kamarádky. Jídlo fotím ráda, protože vzpomínky na jídlo jsou fakt důležitý a kamarádky fotím, protože to nesnáší a to mě nutí je fotit ještě více. Ty nejhezčí momenty mám vyfocené na svém mobilu, protože ho mám většinou stále po ruce než foťák, sice ty fotky jsou takové nic moc, ale aspoň něco.

Interiér

Miluju krásně vybavený dům. Líbí se mi, když je takový jednoduchý, protože v jednoduchosti je krása.

To je ono!

Květiny

Strašně moc miluju květiny. Těší mě, když od někoho dostanu květiny. Ať už utrhnuté ze zahrady nebo z květinářství, prostě mě to potěší. A ta vůně aaaah.

Kosmetika

Jako každá druhá holka mám moc ráda kosmetiku. Já osobně se moc nemaluju, ale mám doma celý arzenál kosmetiky. Baví mě zkoušet třeba něco podle tutoriálu nebo jen tak se prostě nalíčit, podívat se na sebe a pak to zase odlíčit. Docela mě to baví.

Změny

Mám ráda změny, zvlášť když jde o vlasy. Ráda se nechávám stříhat, barvit apod. Ale všechno jen od bráchy, protože je fakt v tom skvělý a od nikoho jiného bych to ani nechtěla. Na konci června mě čeká velká změna mých vlasů, ukázala bych vám i fotku, jak budou vypadat, ale chci vás překvapit.

Tohle jsou takové maličkosti, které mě baví a dělají šťastnou. Je toho samozřejmě více, ale to bych psala do nekonečna. Jo a jinak je vlastně úterý.

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook