GOOD NIGHT

POSITIVE Začala jsem znovu koukat na 13 reasons why, dává mi to teď takový větší smysl, když už jsem celou sérii viděla. Fakt jsem si te...

POSITIVE

Začala jsem znovu koukat na 13 reasons why, dává mi to teď takový větší smysl, když už jsem celou sérii viděla. Fakt jsem si ten seriál zamilovala. Líbí se mi ten nápad s těmi kazety, celkově je seriál fakt promyšlený a podle mě by ho měli pouštět na středních školách, protože je fakt smutný, jak jsou lidi zlí a co dokážou někomu provést až tak, že ho to donutí k sebevraždě. Někdy je střední těžká a pro někoho fakt utrpení, ale sebevražda není východisko. Bohužel ne každý to tak vidí. Opravdu šíleně jsem ten seriál prožívala, protože si nedokážu představit, že bych si někdy měla projít tím co ona. Znovu to napíšu, že ten seriál fakt ze srdce doporučuju. Mám jen tři oblíbené seriály a to tento, Supernatural a Scream a ty taky doporučuju.


Něco bokem teď.
V poslední době jsem si, tak nějak uvědomila, že není třeba mít v životě lidi, kteří vám fakt nejsou přáteli. Ztrácíte s nimi čas, lepší je ho investovat do sebe a zkusit změnit svůj život (pokud už teda není dokonalý, můj totiž ne). Já ani nemám moc přátel, ale je to pro mě fakt lepší, mám kolem sebe jen lidi, kteří mi za to stojí. Vždycky jsem si myslela, že mít hodně přátel něco znamená, ale neznamená to vůbec nic, když vy pro ně nic neznamenáte. Je důležité vědět kdo je ten pravý a kdo je vaší oporou. V poslední době se cítím fakt fajn a jsem za to strašně ráda. Nic moc mě nějak netíží až na pár maličkostí, ale to se časem snad spraví. 

Strašně miluju tohle noční psaní, myslím si, že v noci mi to asi víc myslí. Dnes je 19.5.2017, byla jsem ze svojí nejlepší kamarádkou se kterou jsem se delší dobu nebavila, jsem tak strašně ráda, že je v mém životě zase zpátky a to asi i ona může za tuhle mojí skvělou náladu. Jo a abych nezapomněla taky jsem byla ze svým dobrým kamarádem, který přijel až z Budějovic na víkend, protože tu má rodinu a MĚ samozřejmě. Dost jsme si pokecali, dnešek byl skvělý.

Vím, že tenhle článek není nějak extra, ale pro mě to znamená hodně. Jen jsem vám chtěla dát vědět, že jsem zrovna šťastná, protože můj článek MÉ DNY - SAMOTA ve spoustu lidech vyvolal otázky na můj život a co se děje, zatím je všechno v pohodě. Až si projdu dalším peklem, víte to jako první.

Jinak dnes se u nás griluje, přijela rodina z Prahy a je to celkem fajn. Chyběli mi takové rodinné grilovačky na zahradě i když já upřímně moc nejsem na rodinné sešlosti, ale rodinu z Prahy mám fakt ráda a bylo by mi líto přijít o jejich Pražské historky, stojí za to. 

Přeju dobrou noc!

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Vidíš, nakonec se vše urovnalo a vy jste zase kamarádky :) Je to super, ten pocit je úžasný ♥

  http://elisminarova.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, jsem fakt ráda. Souhlas, je to úžasný pocit:)

   Vymazat

Like us on Facebook