Friendship goals

Já mám vážně skvělou kamarádku. Mít pevné přátelství je v dnešní době těžký, lidi se více věnují mobilům než přátelům. Ale to se samozřejmě ...

Já mám vážně skvělou kamarádku. Mít pevné přátelství je v dnešní době těžký, lidi se více věnují mobilům než přátelům. Ale to se samozřejmě nedá říct o všech. Vždycky jsem měla nějaké představy o tom, jak by mé přátelství mělo vypadat nebo co bych od něj očekávala, ale teď vím, že moje přátelství s ní je víc než to, co jsem si tak nějak představovala, jak nad všechny ty představy. Mít někoho o koho se můžete opřít, je vaší oporou a nedá na vás dopustit se vážně cení. Je tolik věcí, co bych s ní ještě chtěla zažít, proto udělám takový menší seznam věcí, které by jsme spolu chtěli uskutečnit.

Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírání stálo za to.

1. Společná dovolená

Co je víc? Láká nás třeba Vietnam nebo Londýn. Samozřejmě do našeho seznamu třeba nechybí ani New York a Florida. To jsou takové typické místa, které chce navštívit každý. Cestuju i ráda sama, ale v téhle kombinaci je to opravdu mnohem lepší. Vlastně jsme spolu nikdy nebyli nějak mimo ČR, což nás láká ještě víc. Na prázdniny toho máme fakt dost naplánovaného, tak snad to vše vyjde.

...


2. Projet se v autě bez střechy

3. Vyrazit do hor

Obě dvě jsme fakt celkem líné, takže tohle bude podle mě jeden z nejtěžších cílů vůbec. ALE milujeme přírodu a kvůli tomuhle momentu jsme ochotné se ji přizpůsobit. Já osobně bych třeba chtěla někam do welness v zimě, kde bych si mohla i zalyžovat a ona nejspíš sedět ve vyřívce a vínem v ruce.

...

4. Napsat společnou knihu

Obě píšeme blog a psaní je pro nás fakt důležitý. Moje kamarádka krásně kreslí a já možná dobře píšu, takže jsme skvělá dvojka. Myslím si, že naše kniha by byla besceler opravdu, protože my máme tak skvělý humor, že jsme i chvilkama uvažovaly, že začneme i natáčet videa na yt.

...

5. Vyrazit autem mimo ČR

Rády cestujeme a máme rády jízdu autem. Takže nám dlouhé projížďky nějak nevadí. Skvělý výlet by byl třeba do Itálie nebo do Řecka to jsou takové hezké místa s mořem, kde lze autem dojet.

Je fakt jedna věc, co nás šíleně spojuje a to smůla na kluky. Někdy dokonce randíme s klukama ze stejného města a dopadne nám to vždycky stejně, pak proklínáme to město. S vínem v ruce probíráme naše těžké životy a snažíme se najít řešení. Jo, tohle miluju.

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook