Satori

Tak právě dnes jsem se cítila úplně nejvíc šťastná za posledních pár měsíců. A jsem ráda, že se mě ta nálada stále drží, protože to určitě n...

Tak právě dnes jsem se cítila úplně nejvíc šťastná za posledních pár měsíců. A jsem ráda, že se mě ta nálada stále drží, protože to určitě nepotrvá věčně. Zatím si to užívám. Asi před rokem jsem si jen tak stáhla spotify, dneska jsem na něm celkem dlouho byla a udělala si svůj playlist s písničkami, které jsem nevěděla, že existují. Playlist se jmenuje Satori, na ten název jsem vlastně přišla od P. Garanda, ale našla jsem si i vyznám toho slova > osvícení, probuzení nebo záblesk náhlého uvědomění, poznání. Což sedí k tomu playlistu, takže jsem spoko.

Dnes jsem strávila den ze svými přáteli, dneska byli strašně pozitivně naladěni a to se mi líbí. Šli jsme se projít, protože dneska bylo fakt pěkně a s nimi ty procházky stojí fakt za to. Jo a tak nějak náhodou jsem narazila na seriál 13 reasons why, naprosto super seriál a příběh, jsem sice teprve u 4 dílů, ale jsem fakt z toho vedle. Určitě doporučuji.

V životě jsem nebyla tak vděčná, jako dnes. Za to jaké lidi kolem sebe mám a že mám fakt skvělou rodinu. Člověk by měl být stále za něco vděčný, protože je to důležité. Jak už pro vaší karmu nebo pro váš vnitřní klid.

Hlavně jsem tuhle skvělou náladu chtěla poslat dál, protože se takhle cítím fakt po dlouhé době a hodně to pro mě znamená. Doufám, že mi to vydrží co nejdéle.

PLAYLIST -> https://open.spotify.com/user/karincvernova/playlist/4qzmumpSmv75belPNZDIjS

THANKS

You Might Also Like

2 komentářů

 1. To je dobře, že jsi šťastná :) Já se teďka taky usmířila s pár lidma z mého okolí a tak se taky cítím líp. A ten seriál? Ó Můj Bože! Četla jsem i knihu, ale tohle je jeden z mála případů, kde je seriál/film lepší než kniha. Já jsem teprve u druhého dílu, ale to je tím, že si seriál snažím ”šetřit”, jinak bych ho zkoukla během jednoho dne :D

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sice mě ta šťastná nálada už opustila, ale to nevadí. Že jo? Já jsem z toho seriálu úplně vedle. Já čekám stále na titulky k pátému dílu :D:)

   Vymazat

Like us on Facebook