Playlist za duben

Chtěla bych vám představit svou oblíbenou hudbu, kterou poslední dobou strašně moc poslouchám. Chci ji poslat dál, třeba se to někomu zalíb...

Chtěla bych vám představit svou oblíbenou hudbu, kterou poslední dobou strašně moc poslouchám. Chci ji poslat dál, třeba se to někomu zalíbí. 

1.
Tohle je pro mě stále velká novinka, snažím se ji neposlouchat úplně pořád, aby se mi neohrála. Mám moc ráda Lanu a její styl tvoření hudby a co týče The Weeknda, tak jsem jeho velká fanynka. Tahle kombinace je skvělá. Není to jejich první společná písnička, pokud máte nejnovější album od The Weeknda STARBOY, tak tam ji najdete. 

2.
Strašně jsem si zamilovala ten videoklip, je to takový střípek života, který bych chtěla žít. Pro mě je tahle písnička trošku motivující, jít si za tím co chci. 

3.
Narazila jsem na ní náhodou na Itunes od té doby patří do mého playlistu. Nikdy bych nečekala, že tito dva budou mít někdy společnou písničku, ale mile mě to překvapilo. Ten text je k zamyšlení.

4.
Tenhle styl hudby naprosto miluju. A tahle je fakt špičkou mezi songama na mém playlistu. Tohle není oficiální videoklip, jen jsem to tu vložila schválně s tímto, aby vás to trošku zaujalo.

5.
Jak říkám, miluju tento styl hudby a proto sem patří i tahle novinka od Travisa.

6. 
Tohle je taková moje relaxační písnička. Většinou si u ní dost kreslím a nebo píšu do ''deníčku''. Je klidná a má něco do sebe. Narazila jsem na ní, když jsem koukala na nějaké video, kde slečna stavěla dům do hry Sims 4. 

7.
Miluju Laru Croft a zpracování hry Tomb Raider, jsem doslova blázen do té hry, proto patří i do mého playlistu písnička k nejnovějšímu dílu hry Rise of Tomb Raider.

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Tyhle písničky mi přijdou buď takové smutné nebo depresivní. Já raději ty veselé a rychlé :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já zrovna procházím takovým těžším obdobím, takže veselé písničky poslouchám spíš v opilém stavu :D

   Vymazat
  2. To je mi líto, tak doufám, že se z toho dostaneš :/

   Vymazat

Like us on Facebook