Plány na léto 2017

Strašně se těším na léto, ale kdo ne že? Teplo, drinky, pláž, moře, přátele a dlouhé noci. Jsou to ty dny, které si pamatujete napořád. Ty m...

Strašně se těším na léto, ale kdo ne že? Teplo, drinky, pláž, moře, přátele a dlouhé noci. Jsou to ty dny, které si pamatujete napořád. Ty mladé, propité, zlomené okamžiky, které se vám vryjí do teenagerského deníčku (ne jen do teenagerského i do dospělackého). Já třeba na léto vždy vzpomínám v dobrém i když jsem jednou léto proležela doma. 


ITÁLIE 2017

Na konci června jedu s rodinou do Itálie. Žádné vzrůšo ani divoké večírky (možná). Jedu tam hlavně kvůli tomu moři a taky kvůli tomu, že ten klid co u toho moře najdete je k nezaplacení. Sice tam jezdíme skoro pořád, ale nějak mi to nevadí, to místo má fakt něco do sebe. Vždycky se tam najdu. 

CESTOVÁNÍ

Přísahám, že ode dneška si šetřím na své letní cestování a jídlo. Nechci v létě trčet doma, tu chybu už znovu neudělám. Je tolik míst, co bych chtěla navštívit a konečně se nebojím cestovat někam sama. Jednu dobu jsem fakt měla strašné problémy něco vyřídit sama (cestovní pas) nebo prostě sama někam odjet. Konečně jsem se dost osamostatnila a nebojím se dobrodružství. Uvažuju, že bych se jela podívat do Řecka v létě, byla jsem tam už a je tam nádherně. Potom ještě navštívím nějaké místa ČR. Taky bych se chtěla podívat do Miami, ale tohle by nebyl zrovna levný výlet.

FESTIVALY

Já snad ještě nikdy nebyla na nějakém opravdovém festivalu. Strašně bych chtěla navštívit Coachellu, ale o tom si zatím nechávám jen zdát, ale kdoví třeba jednou. Líbí se mi, jak všichni chodí v tom vintage stylu, copánky nebo dlouhé vlnité vlasy, přes vlasy umělé kytky a ošoupané conversky a v ruce pivo samozřejmě. Možnáááá, ale jen opravdu možná bych chtěla jít na Beats4Love, ale nevím, myslím, že zrovna tohle není ten typ festivalu, který chci navštívit, ale rozhodně v létě na nějaký jít musím.

A DÁL...

Zase nějaké extra plány fakt nemám, ty dva body byli nejhlavnější. Prostě budu cestovat, fotit a psát. Doufám, že to tak bude .. nechci skončit zase doma za laptopem. Takže snad vše proběhne podle plánu a vám přeju vydařené léto!

ITÁLIE 2016

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Můj plán je jednoduchý. Užít si nejdelší prázdniny v životě plnými doušky. A je jedno jestli doma, u babičky nebo v zahraničí. Ráda bych se někam podívala, ale když se to nepovede? Nevadí! :))

  Jinak ti závidím cestování o samotě. To já bych nemohla. Mám neustálou touhu si s někým povídat, takže cestování jedině ve dvojici :D

  Gabux

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, hlavně si ty prázdniny užít!

   Někdy je to dost složité, ale většinou se s někým seznámím :D:)

   Vymazat
 2. Mám na léto dost podobné plány jako ty :D
  Chci hlavně hodně cestovat. Jestli se vše vydaří, tak na konci června pojedu na 14 dní na Kypr a tam už se nehorázně těším :) S festivaly už pár zkušeností mám, ale letos bych chtěla jet na Colours of Ostrava. Taky by to chtělo si sehnat nějakou brigádu, ale jak se znám, tak to zase asi padne. Ale hlavní je si léto pořádně užít a to se snad povede... Už se nehorázně těším!

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, na Kypru musí být hezky, závidím! :) O Colours of Ostrava jsem taky uvažovala, ale myslím, že už bylo vyprodáno :D:(. Ať ti vše v létě vyjde! :)

   Vymazat

Like us on Facebook