Plány

Mám před sebou náročný víkend, vlastně to bude úplně skvělý víkend. Chtěla bych teď napsat aspoň trošku pozitivnější článek než ten včerejší...

Mám před sebou náročný víkend, vlastně to bude úplně skvělý víkend. Chtěla bych teď napsat aspoň trošku pozitivnější článek než ten včerejší (který jsem smazala). V poslední době jsem jiná než předtím, nevím co přesně mě změnilo, ale myslím, že jsem možná o něco lepší člověk, cítím se tak. Dneska je ten den, kdy i moje káva potřebuje kávu. Strašně se těším na víkend, ale těším se jen tak zlehka, protože jakmile bych se těšila hodně asi by to nevyšlo (určitě to znáte).V pátek asi nehodlám jít někde na párty nebo si vůbec celkově někam sednout. Nejspíš si stáhnu zbytek série Lovci Duchů a budu pečlivě koukat a nebo si něco zahraju, ale to asi neklapne, protože nemám moc nových her, což mě strašně štve. V sobotu jedeme z Hranic do Prahy vlakem cca v 7:24, celkem brzo já vím, ale chceme si s kamarádkou zajít někde na oběd a ještě než najdeme hotel, to potrvá. Nejspíš večer zajdeme někam do klubu, nehodlám nějak extra pít nebo tak, ale jak znám svojí kamarádku, tak se tomu určitě nevyhnu. V neděli nás čeká koncert v Roxy, jdeme na Kid Inka, což už možná víte z předchozích článku. Myslím si, že i na tom koncertě něco málo vypijeme, ale moc se mi nechce odjíždět s kocovinou teda. V pondělí odjíždíme cca v 13:24 takový ideál čas.

 Takže pokud nebudu psát o víkendu, víte proč. Navíc si neplánuji s sebou vzít noťas a na mobilu s gelovkama psát opravdu nebudu, je to šílené. Rozhodně hodlám tento víkend dokumentovat, takže pak určitě přihodím videjko i fotky. Doufám, že i vy budete mít tak příjemný víkend jako já.

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Se máš, že budeš mít tak aktivní víkend :)
  Já budu doma a budu se muset učit :/ Potřebovala bych už taky nějaký ten odpočinek...

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem fakt hodně ráda, je to po hodně dlouhé době, jinak víkendy trčím doma, občas se něco naskytne, ale spíš doma :/:) Tak to přeju hodně sil, určitě se ho dočkáš! :)

   Vymazat

Like us on Facebook