Oblíbenci

V poslední době mám fakt málo času a přitom tolik toho nemám. Asi poslední týden se cítím strašně smutná, takže jsem stále zavřená doma, pro...

V poslední době mám fakt málo času a přitom tolik toho nemám. Asi poslední týden se cítím strašně smutná, takže jsem stále zavřená doma, projíždím si instagram a youtube. Občas mě přepadnou nějaké chvilky, kdy se schoulím do klubíčka a jen ležím.

#YOUTUBE

Začneme mojí oblíbenou youtuberkou NotSoFunnyAny, kterou sleduju. Miluju její videa a hlavně to, jak se v těch videích prezentuje. Pokud má člověk špatnou náladu, určitě stojí za to se na ní mrknout, protože její pozitivní nálada vás naprosto pohltí. Doporučuji mrknout na její kanál. Nedávno přidala videa z její návštěvy USA kde je s přítelem AMCO.

#KNIHA : JAK SE STÁT PAŘÍŽANKOU

Naprosto skvělá kniha, vzhled knihy skvělý, ale až na českou verzi teda, pokud umíte dobře anglicky doporučuji si koupit přímo originál. Obsah knihy ani nemluvím, kniha má něco do sebe. Skvělý humor. KOUSEK Z KNIHY : Když chce políbit muže a musí se rozhodnout, jestli ho chce pozvat k sobě, anebo to bude polibek na rozloučenou.


#INSTAGRAM

Občas jen tak projíždím instagram, když nudím, občas projíždím i hodiny a někdy stalkuju. Každopádně nejraději sleduji instagram od @alexsedlackova (přítelkyně od Paulieho Garanda) miluju její outfity a styl. Je takovou mojí inspirací, občas kouknu i na její blog. Tak a potom tu máme @celestebarber to je tak skvělá osoba, však posuďte sami. Fakt se nad jejíma fotkama dost zasměju. HAHA.

#FILM

Upřímně tenhle film jsem si zamilovala a to jsem ho ani ještě neviděla.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. NotSoFunnyAny moc nemusím, přijde mi, že si jenom na něco hraje a že se hrozně přetvařuje a je úplně jiná než ve videích -.-"
  A tu knížku si chci už chvíli koupit :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ji mám moc ráda, ale tak každý máme rádi něco jiného. Ano kniha je skvělá :)

   Vymazat
 2. Any jsem měla ráda když jsem jí objevila, poslední dobou se mi hodně zprotivila. Je to samý lush nebo odkazy na Amca. Vadí mi, že ve videu tyká a občas furt hází ty své xichtíky až to není pěkné. Any byla v jednu chvíli opravdu vyjímečná, ale pak nastal zlom. A myslím si, že hodně lidem se začíná protivit. Soudím podle diskuzí.
  Knihu neznám, ale určitě se po ní podívám. :)
  Insta lidi mi nic neříkají, mám oblíbence jinde.
  Film vypadá zajímavě, budu se na něj muset někdy podívat. :)

  Medvědova slečna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sakra, aby se mi teď taky nezprotivila :D jasně chápu :) Dobře napsané. A na knihu určitě mrkni, stojí za to.

   Vymazat

Like us on Facebook