Moje ranní rutina #2

Chtěla bych vám asi nějak přibližně ukázat, jak vypadá moje ráno. Teda většinou, tak vypadá, když mám dost času. Obvykle vstávám celkem poz...

Chtěla bych vám asi nějak přibližně ukázat, jak vypadá moje ráno. Teda většinou, tak vypadá, když mám dost času. Obvykle vstávám celkem pozdě, ale jsou dny kdy jsem fakt ranní ptáče.

1. Vstávání na zombíka

Polomrtvá vcházím do koupelny s tím, že když otevřu oči celé tohle ráno zmizí a já budu zase ve své posteli. Já každé ráno používám krém Face cream od LR, takže se postarám o svůj obličej a vlasy. Někdy, když je fakt hodně času, tak si dám i ranní sprchu (většinou v létě). Zuby si čistím až po snídaní. 

2. Snídaně, konečně!

Zombíci mají taky hlad. Já snídám fakt ve výjimečných případech, protože za normálních okolností na toto nemám čas. I když se snažím si ho vždycky udělat, nějak to prostě nevyjde. Když už teda se k té snídaní dopracuju, tak si udělám tousty nebo míchané vajíčka s toustem a máslem + výborný borůvkový čaj. Když jsem unavená neodmítnu kávu. Můj ranní nakopávač je určitě snídaně a čaj teda.

3. Zacvičím si

Jen tak rekreačně, ne že bych hoďku skákala přes švihadlo nebo dělala 100 dřepů, ALE třeba takovou ranní jógu mám ráda teda podle toho, jak to dělám to ani jóga nebude. Taky pravidelně dělám dřepy a něco málo na břicho. Beru to jako ranní očistu a detox. Jinak občas cvičím před snídání a občas mám, tak lehkou snídání, že někdy po. Tohle je samozřejmě jenom na vás.

4. Vzhled

Dost málo se ráno líčím, trvá to strašně dlouho a ráno je čas velmi cenný. Navíc já bez makeupu chodím v poslední době často, vypadám bez něj fakt celkem hezky (ne že bych se chlubila), ale tohle je fakt jedna z věcí, kterou na sobě miluju - svůj obličej. 

5. Oblečení

Taky ráno nevíte co na sebe? Já mám ve skříní fakt hrozně moc oblečení, ale z toho nosím jenom černé džíny, adidasky a nějaké jednobarevné tričko. Když mám náladu, tak občas vyměním jednobarevné za dvoubarevné. Někdy je fajn si oblečení na druhý den nachystat třeba večer. 


6. Ranní dávka sociálních síti 

Ještě před tím než půjdu tam kam mám namířeno, tak sjedu instagram, facebook a všechny tyhle blbosti, abych zjistila jestli mi něco neuniklo, ale mezitím co na to koukám mi unikne dost času a já vyrážím.

Taky nesnáším ranní vstávání, ale někdy je to lepší vstát v 8 ráno než v 14h. Víc toho stihnete a zlepší karmu aspoň o 30%. 

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook