If I stay

Aneb v českém překladu Zůstaň se mnou. Poslouchám písničky z tohoto filmu a přemýšlím nad tím, jaké jsem vlastně měla kdysi štěstí, že jsem...

Aneb v českém překladu Zůstaň se mnou. Poslouchám písničky z tohoto filmu a přemýšlím nad tím, jaké jsem vlastně měla kdysi štěstí, že jsem našla někoho kdo mě miloval bez ohledu na to kdo jsem byla, protože teď mám štěstí na kretény. Jeden neustále píše o tom, jak moc je bohatý a druhý strašně lže. Co z toho že? Radši navždy sama. Tak jsem se rozhodla, že se teď do žádného vztahu vrhat nebudu, leda by šlo o Lovce duchů nedej bože o Edwarda, to bych pak neměla na výběr.

Každopádně vám tenhle skvělý film doporučuji, na stopro po skončení filmu zůstane hora kapesníčku. Vlastně jsem ten film viděla pár měsíců zpátky a dneska jsem oprášila starou složku s filmy, co mám v noťasu, tak se na to dnes vrhnu. Je to opravdu moc hezký film a výkon herců cením. Ve filmu je názorně ukázáno, jak se během chviličky může změnit celý váš život. Autonehoda dokáže lidem zničit celý život, stejně jako hlavní herečce, která má svůj život naprosto dokonalý. Skvělou rodinu, přítele, přijali ji na jednu z nejlepších škol. Po autonehodě vidí samu sebe na operačním stole, jak bojuje o život. Vidí, jak její život běží....je jenom na ní jestli chce svůj život ještě žít.

Live For Love.

Moc se mi líbí nápad filmu. Poprvé jsem z něho byla opravdu unesena a kvůli těm kapesníčkovým horám jsem si připadala jako v Alpách. Prostě jednoduše nebuďte blbý a pusťte si ten zatraceně dobrý film!


Znáte ten pocit, kdy někoho potkáte a on je takový, jaký má být? Tak to byl Adam.

Jo a jinak, zamilovala jsem se do hlavního herce (Adama), neudělejte tu stejnou chybu jako já, teď tu akorát sedím u psacího stolu se zlomeným srdcem.

*Jo a taky z těch soundtracků se mi chce plakat. Potřebuju obejmout. Nedokázala bych si představit, kdyby se mi mělo stát něco podobného. Opravdu ne.

V životě se někdy musíš pro něco rozhodnout a někdy se zase něco rozhodne pro tebe.
Díky tomuhle filmu jsem se naučila vážit si každého dne bez ohledu na to, co se děje.You Might Also Like

6 komentářů

 1. Tento film poznám. Veľmi dobrá téma na zamyslenie. Síce som alpy nenasmrkal, ale bolo to príjemné osvieženie v dnešnom Hollywood biznise.
  P.S.: Sedím tu už pol roka so zlomeným srdcom. Museli tam vybrať tak peknú herečku?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem celkem cíťa, takže u mě Alpy byli :D:D Ano, film je skvělý :)))) Nezávidím, zkus tu díru v srdci vyplnit jídlem! :D

   Vymazat
 2. já brečím už jen u toho traileru <3 top film <3
  jinak četlas knížky? ty jsou taky dokonalé :) :'( musím si to stáhnout a pustit znova <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, už jen ten trailer mi rve srdce. Právě jsem se koukala po netu, že bych si ji objednala :) Já se dneska jdu koukaaat :)

   Vymazat
 3. Film jsem neviděla, ale určitě se na něj ráda podívám. Se shodou okolností, přítel takové filmy miluje ještě více, než já, takže budu mít i společnost :D :)

  http://elle-cullen.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je chyba, tak to se určitě mrkni! Jéé, tak to ti závidím, já moc parťáku na takové filmy nemám :D:( Většinou musím koukat sama.

   Vymazat

Like us on Facebook