Zase nemocná, achjo

Opět jsem nemocníček , takže mám dost času na to psát články a nebo dělat něco zbytečného, protože mám toho času celkem dost. Dnes jsem navš...

Opět jsem nemocníček, takže mám dost času na to psát články a nebo dělat něco zbytečného, protože mám toho času celkem dost. Dnes jsem navštívila svého bývalého dětského lékaře, protože jsem musela jít ze sestrou, ráda jsem ho viděla, vždycky plný energie a pozitivity. To mi zpříjemnilo den.


Máme ze ségrou zánět nosohltanu a suchý kašel, oba naši lékaři nám to potvrdily. Není mi ani, tak mizerně, ale ta rýma všechno kazí. Kolem mě milion kapesníčku, už mě to fakt štve. Nejradši bych si vyjela někam do hor na snowboard (na kterém neumím) a užívala si, ale místo toho trčím doma. Má momentální láska je ČAJ a taky občas můj pes, který se za mnou hne jen, když mám jídlo a já jídlo miluju stejně jako náš pes, tak se občas o něj hádáme.

Podívám se asi na nějakou romantickou komedii a objednám nějaké jídlo, nic jiného mi ani nezbývá. Mám asi fakt hodně slabou imunitu, protože jsem nemocná snad každý měsíc, už čekám jenom kdy natáhnu brka. Líbí se mi, že když někomu napíšu, že jsem nemocná, tak mi odpoví : wow, to je super ber to pozitivně nemusíš do školy. No upřímně já bych radši teda seděla v té škole a zdravě se bavila ze svýma kámoškama. PS. Taky se můžeš připojit do mé první soutěže! https://lifeordreamidiots.blogspot.cz/2017/02/soutez-o-karma-krem-od-lush-250ml.html

Jo jinak jsem si strašně zamilovala písničku od Marka Ztraceného, asi jsem se zamilovala i do něj. Slyšela jsem ji, tak před týdnem v autě a furt mi vrtalo hlavou kdo to zpívá, včera jsem na ní náhodou narazila a jsem z ní vedle. Zvlášť ten videoklip a ta holčička, no prostě dokonalost!

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Jsme na tom stejně, taky nemocní. Tak ať vás to brzy přejde! :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jéje, díky...taky přeji brzké uzdravení! :)

      Vymazat

Like us on Facebook