You would never be alone again

Já a noční psaní.  Nenávidím, když ráno někam vstávám a nechce se mi spát, ale když ráno nikam nevstávám, tak jdu spát brzo. Celkem mě to š...

Já a noční psaní. 
Nenávidím, když ráno někam vstávám a nechce se mi spát, ale když ráno nikam nevstávám, tak jdu spát brzo. Celkem mě to štve. Před spaním dost přemýšlím furt nad něčím, což je normální. Přes den moc nepřemýšlím, ale co se týče noci to jsem jako vědec, co má spoustu nápadu a myšlenek. Poslouchám soundtrack z filmu Stmívání a dost nám blbne wifi, takže vlastně ještě přemýšlím nad tím, jak ji zprovoznit, aby fungovala lépe. Brouzdám po youtube a hledám nějakou novou písničku, kterou budu pořád poslouchat až se stane mou neoblíbenou písničkou. Zatím se teda nějak nedaří.

Jo a jinak můj víkend byl celkem o ničem až na sobotu teda. Cítím se po víkendu celkem vyčerpaná a to jsem se honila jen za obrovským pavoukem, který stejně ve finále utekl. Pátek teda vypadal tak, že jsem byla doma ze svou sestrou a nevlastním tátou. Strávila jsem všechen svůj čas, který jsem mohla investovat do něčeho jiného u notebooku s šálkem čaje. V sobotu došla má nejlepší kamarádka, šli jsme si koupit něco dobrého, chtěli jsme si vzít i víno, ale nechtěli jsme za něj zbytečně utrácet, protože u nás doma většinou vína je dost, ale tentokrát bohužel ne. Takže jsme byli bez vína, ale to jsme nějak překousli a dali jsme si trochu něčeho jiného. Taky jsme u nás v obýváku našli mega pavouka, takže si dokážete představit zbytek večera, aby jsme zahnali špatné myšlenky šli jsme se projít. Hezká sobota. Byli jsme spolu fakt po dlouhé době.

Neděle. Strašně smutné slovo a ještě horší představa pod slovem neděle. Skoro všichni nesnáší neděli, je pár lidí, kterým to nevadí. Třeba majitelům firmy nebo tak. Nesnáším to ranní vstávání po víkendu, ale jak se říká ranní ptáče dál doskáče. Což je pravda, já většinou vstávám tak v 11h, pak mě to celkem mrzí, protože toho dost zmeškám. Taky jsem se rozhodla, že příští víkend natočím jeden den ze svého víkendu a pak to dám na youtube a samozřejmě i sem. Přeji skvělý start do tohoto týdne!


You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook