Valentýn

Valentýn aneb den zamilovaných . Pro mě je to další obyčejný den, který strávím se svojí kamarádkou, pizzou a vínem. Určitě budeme koukat na...

Valentýn aneb den zamilovaných. Pro mě je to další obyčejný den, který strávím se svojí kamarádkou, pizzou a vínem. Určitě budeme koukat na film Jak přežít single nebo rovnou film Na sv. Valentýna, ale takovou chybu neuděláme a koukneme na horor. Jak nad tím, tak přemýšlím a matně vzpomínám ...tak já jsem vlastně nikdy nebyla s klukem na Valentýna, což je fakt divný. Měla jsem kluka (je to pár let zpět) 3 roky. to jsme se asi na ten den rozešly nebo nevím. A tak cca 2 měsíce je to zpět, co jsem se taky rozešla ...a opět do nedošlo až k Valentýnu, náhoda? Jsem už celkem smířená s tím, že budu na tento den lásky sama i když bych možná i uvítala přítele, večeři, svíčky, film, mazlení a pak nekonečné tloustnutí na pohovce u čokolády. Jo, to bych fakt brala.

Všude kam se podívám vidím samou lásku, ne že bych to ostatním jako nepřála nebo tak, ale když už před vámi v kině sedí pár, který se mimochodem celý film pusinkuje (což chápu, film byl nuda) a u toho občas popíjí sekt, tak je slušnost aspoň nabídnout osamělým duším.

Nejvíc na vztazích jsou fajn ty začátky, kdy ještě jeden druhého, tak pořádně neznáte, ale strašně se snažíte do jeho života dostat a vědět všechno. Všechny ty super pocity, kdy vás kluk poprvé políbí a celé vaše tělo se zachvěje nebo, když vám poprvé donese růže a vy jste z toho celá pryč. Pak už to ubíhá jako voda a vy jste s vaší polovičkou jako jeden. Místo polibků se hádáte o poslední klínek pizzy. Líbí se mi, když jsem ve vztahu ten pocit. Ten pocit prostě, když víte, že máte někoho kdo vás potřebuje stejně jako vy jeho. Singl život je sice fajn, ale psovi nemůžete krást mikiny :))) Užijte si Valentýn ať už s přítelem, kamarádkou, psem nebo pizzou.
You Might Also Like

2 komentářů

 1. My valenti moc neřešíme :) Ale je hezky když se uděláme na sebe čas. A nemusí to být přítel ale kdokoliv blízký!
  Měj se krásně!
  All about Candys life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, chápu :) Souhlas!
   I ty! :)

   Vymazat

Like us on Facebook