Spring breakers

Většině studentů od zítra začínají ''jarňáky'', mě tyhle prázdniny připomenuly film Spring Breakers a proto bych tento článe...

Většině studentů od zítra začínají ''jarňáky'', mě tyhle prázdniny připomenuly film Spring Breakers a proto bych tento článek chtěla navázat k tomuto filmu. Když jsem ten film viděla poprvé, nestačila jsem se divit jaké divné pocity ve mne zanechal. Řekla bych, že ne každému tenhle film sedne. Je to o drogách, penězích, přátelství, dobrodružství a nebezpečí. Šli jsi za svým snem bez ohledu na to, co je to stálo.

Tyhle holky doslova dali všechno do toho, aby prožily své vysněné prázdniny. Líbí se mi, že se nenechaly odradit a nebály se toho. Člověk s kuklou a falešnou pistolkou toho dokáže fakt hodně, zvlášť v obyčejném bistru. Rozhodně to není žádný úplně špičkový film, který vám změní život, ale má to něco do sebe. Myšlenky těch holek jsou fascinující, ale někdy i v tom nejlepším se něco zvrtne.: Víš v noci vidíme až nad hvězdy, chápeme to co jsme dřív nechápaly a je to nádhera. Doufám, že to nikdy neskončí. Jarní prázdniny navždy. Jarní prázdniny navždy mrchy.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Já jsem Spring Breakers viděla zatím jen jednou, ale rozhodně má něco do sebe - mám v plánu si ho ještě někdy pustit :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já ho viděla párkrát, plánuji si ho pustit tento víkend! :) Kéž by bylo pokračování, zajímalo by mě to dál.

      Vymazat

Like us on Facebook