Sny snílka

Všichni máme nějaké sny, které by jsme si chtěli splnit. Většina lidí, ale zůstává stát ze smutným pohledem na obrázky míst, kde by chtěli ...

Všichni máme nějaké sny, které by jsme si chtěli splnit. Většina lidí, ale zůstává stát ze smutným pohledem na obrázky míst, kde by chtěli být. Někdy to fakt chce hodně sil splnit si všechny sny nebo aspoň nějakou část. Někdy ty strávené dny v práci stojí za to, aby jste pak mohli žít a dělat co vás baví. V dnešním světě není nic zadarmo a bohužel ani sny. I když to jde pomalu nějak nepřestávám věřit, že se jednou moje sny splní. Některé už se splnily, ale ty hlavní ještě čekají. Chtěla bych vám napsat pár svých dalších snů, co bych si chtěla splnit a proč.


1. Navštívit Paříž


Tohle místo je hodně známe, proslulé svou Eiffelovou věží a krásnými romantickými místy. Aspoň na jeden den bych se chtěla cítit jako Pařížanka. Zajít si do místní restaurace, dát si jejich specialitu, udělat milion fotek, které mě budou doprovázet do konce života a obdivovat krásné Pařížanky v nejnovějších módních trendech. Možná zkusit šneky, nevím? Koupit si nějakou radůstku. Chci navštívit spoustu míst, New York a procestovat Ameriku, ale Paříž má v sobě nějaké kouzlo, které nemůžu dostat z hlavy.


2. Pořídit si mopsíka

Jsem milovnice pejsků. Bydlím s rodiči v rodinném domě, máme takového dlouhosrstého jezevčíka, je moc hodná, ale celkem líná a asi miluje víc jídlo než mě. Což chápu. Taky mám radši jídlo než lidi. Chtěla jsem si mopse pořídit, ale rodiče mi to těžce zatrhli. Takže si musím počkat až budu sama. Nevadí, každopádně se mám na co těšit. Možná si místo dětí pořídím několik mopsíku.

3. Zařídit si byt podle sebe

Rodinný dům je krásný, ale není to místo kde bych chtěla strávit svůj zbytek života, navíc v bytě nebudu muset, tak moc uklízet.... i když. Prostě strašně moc chci bydlet v bytě, v nějakém krásném hlavním městě v obrovském paneláku. Chci si všechno zařídit podle sebe, interiér do takového hipsterského stylu, nádherný velký stůl na kterém bude psací stroj, notebook a velký hrnek kávy. Velký gramofon, spoustu knih a hlavně pejsci.

4. Hodně cestovat

Tak tenhle sen chce hodně dobrého živitele. Je to celkem finančně náročné, ale podle mě ne nemožné. Pořád si stojím za tím, že když člověk prostě něco chce, tak dokáže a já v to nějak věřím. Doufám, že budu mít nějakou dobrou práci, které mi aspoň umožní se občas někam podívat.

5. Mít skvělou práci

Samozřejmě bych se chtěla živit jako spisovatelka, ale buďme realisti. Stačila by mi nějaká fajn práce někde v kanceláři nebo nevím, práce s počítačem mi celkem jde, ale komu ne v dnešní době že ano. Vždycky jsem snila o tom, jak si ráno udělám kávu, nasednu do svého auta, naberu kolegyni a vyrazíme spolu. Tohle by se mi líbilo a dokonce by mě i bavilo to ranní vstávání.

6. Koupit svým rodičům letenky na Bali

Jelikož strašně moc své rodiče miluju i přes to, že to mezi námi někdy fakt jiskří, tak si za to všechno co pro mě celý život dělají opravdu zaslouží. Máma byla jen v Itálii, táta nakoukl jen do Bulharska. Myslím, že i oni tajně sní o cestování a podle mě by jim tohle udělalo velkou radost.

Tohle je prozatím všechno, jsem snílek mohla bych své sny psát do večera. Doufám, že vás článek bavil a budete se sem rádi vracet. Každopádně já vám přeju ať si splníte své sny, žijeme jen jednou přece! Nemrhejte svým časem! 


You Might Also Like

4 komentářů

 1. Tak to máme hodně podobné sny. Některé se mi už popravdě částečně splnily, ale na některé ještě čekám a doufám, že se mi opravdu jednou vyplní. Tak doufám že i tobě :)
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je super! :) Děkuji i tobě přeji hodně štěstí v splnění dalších tvých snů! :)

   Vymazat
 2. Krásně napsaný článek :) Musím se přiznat, že v prvních dvou bodech se naprosto ztotožňujem :D Chci do Paříže a s přítelem si chceme pořídit Mopse, buď se bude jmenovat Brigitte a nebo Kryštof :D

  A ačkoli mam práci v kanceláři, věř mi, že to není taková idylka, jak si každý mysli, že je. Samozřejmě jsem za tu práci rada, předtím jsem dělala Baristku a zjistila, že nemůžu obsluhovat lidi :D Lezou mi na nervy a jsou to zkratka lidi... V kanceláři je hodně stresu a nošení si práce domů.... Na každé práci je hold něco :)

  Každopádně držím palce ať se ti sny vyplní :)

  Littlethingsforem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě těší. :) Jasně chápu, kdoví co nakonec budu dělat :D:) a co mě bude bavit. A děkuju, doufám, že se vše splní nebo aspoň část. Taky ti přeju, aby se ti vše splnilo! :)

   Vymazat

Like us on Facebook