PLAYLIST 2017

1. Tenhle song jsem si hlavně zamilovala kvůli tomu textu a taky miluji rapera Future. Momentálně je to moje nejposlouchanější písnička. ...

1.
Tenhle song jsem si hlavně zamilovala kvůli tomu textu a taky miluji rapera Future. Momentálně je to moje nejposlouchanější písnička.


2.
No, vlastně jsem na tuhle písničku přišla čistě náhodou, když jsem koukala na trailer k filmu Padesát odstínu temnoty, upřímně vůbec nemusím toho týpečka z One direction a Taylor Swift, ale nějak se mi ten song zalíbil ...

3.
Tento song mi připomíná strašně moc věcí, co jsem prožila. Zvlášť ten klip mi to všechno připomíná. Moje první lásky, randíčka, to jak jsme se poprvé líbaly v autě nebo, když jsme jeli někam na výlet.

4.
Jsem celkem depkař a občas prostě najdu písničku ve které se totálně vidím. Mám ráda jeho texty a to, že není jako každý raper, který rapuje o tom, jak moc vydělává, je to o životě a drogách. Tohle jinak není zrovna song o mě, ale má to něco do sebe a ráda ho poslouchám. Proto chci ať o něm ví víc lidí.

5.
Miluju Atmo od samého začátku, jelikož často zpívá o tom, jak má strašně zlomené srdce nebo se snaží člověka trochu motivovat. Tahle písnička se mi vryla do srdce.

6.
Tohle je prostě taková moje chillovka, kdy prostě jen tak ležím, poslouchám a relaxuji.

7.
Pusťte si to a podle textu uvidíte sami :)

8.
Tohle většinou posloucháme s partou předtím než dorazíme někde na akci, je to taková naše nakopávačka, v poslední době ji poslouchám víc než je zdrávo.

9.
Joe Jonas je naprosto hot a ten videoklip ani nemluvím. Supr song do auta, zlepší náladu a já ji miluju.

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Pěkný výběr písniček. V některých mám shodu s tebou v některých ne, ale máš dobrý vkus. Přidávám se do pravidelných čtenářů :)
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Jsem ráda, že se playlist líbí. Díky, díky <3 Mrknu na tvůj blog :)

   Vymazat

Like us on Facebook