NUDA?

28.2.2017 Dnes mám fakt strašně smutný den, ale horší na tom je, že já neznám ani důvod proč to tak je. Jsem na všechny hrozně nepříjemná...

28.2.2017

Dnes mám fakt strašně smutný den, ale horší na tom je, že já neznám ani důvod proč to tak je. Jsem na všechny hrozně nepříjemná i když za nic nemůžou, takové dny fakt nemívám často. To by asi lidstvo hodně rychle vymřelo. Jinak jsem měla spoustu plánů na víkend, ale nezapsala jsem si je do diáře a ani za nic si nemůžu vzpomenout, co jsem měla v plánu, takže skvělý.

Zítra to bude takový pohodový den, asi možná nevím. Každopádně si zajdu někam na nějaké zdravé jídlo nebo si to ''zdravé'' jídlo nechám dovézt domů. Budu koukat na Lovce duchů, protože jsem na ně nekoukala dost měsíců a celkem mi to už chybí. Udělám si perfektní čaj, protože já dělám jenom perfektní čaje. Taky si možná stáhnu nějakou novou hru, ale tuhle činnost mi celkem moje wifi zatrhává. Takže se možná budu muset spokojit ze svou starou sbírkou a na klasiku si zahrát Mafii 2 nebo Outlast, ale stejně to hecnu a pokusím se stáhnout něco nového. Jo, takže asi nějak tak bude vypadat můj zítřejší den.


Jo a taky jsem se nějak rozhodla, že bych si třeba nějak za 2 týdny zašla někam na koncert, dlouho jsem nikde takhle nebyla (nepočítám opilecké akce na baráku od přátel.) 26.3.2017 Mě čeká koncert od Kid Inka nemůžu se dočkat, sice bych radši šla na Posta Malone nebo třeba Travisa Scotta, ale Kid Ink je taky fajn navíc umím snad každou jeho písničku, jsou chytlavé.

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook