Moje radosti za leden

Nechci, aby to vypadalo, že se nějak chlubím nebo podobně, ale chtěla bych vám ukázat mé radosti, co jsem dostala nebo si koupila. Takové &#...

Nechci, aby to vypadalo, že se nějak chlubím nebo podobně, ale chtěla bych vám ukázat mé radosti, co jsem dostala nebo si koupila. Takové ''maličkosti'' mi dělají opravdu radost, dokonce mi přijde i škoda něco z toho používat, bojím se, že se s tím něco stane.
Nejvíc jsem si zamilovala parfém od Diora, který jsem dostala od své tety a potom krémy na tělo od své skvělé kamarádky Peti. Takové věci člověka potěší. Hned po narozeninách jsem si jela udělat radost a koupila nádhernou podprsenku bez kostic, je to trochu už ohrané, ale líbí se mi to. Působí to na holce, tak strašně žensky a jemně. O mém krytu už jsem psala v jednom článku, chtěla jsem ho hrozně a brácha mi udělal radost. Jinak tu taštičku s buldočkem prostě miluji, hlavně jsem ji koupila hrozně na rychlo, takže jsem se nestihla ani podívat jestli tam nemají třeba s mopsem, většinou kosmetiku nosím rozházenou po kabelce či někde v šuplíku, tohle byla rozhodně dobrá koupi.

You Might Also Like

2 komentářů

Like us on Facebook