Miluji Prahu!

Od té doby, co můj brácha bydlí v Praze ji prostě miluju. Já bydlím na druhé straně republiky a vždycky, když mám jet za bráchou jsem natěše...

Od té doby, co můj brácha bydlí v Praze ji prostě miluju. Já bydlím na druhé straně republiky a vždycky, když mám jet za bráchou jsem natěšená na tu dlouhou cestu. Hlavně jsem tam taky poznala spoustu skvělých lidí. Vždycky tam jezdím ze ségrou, tak se nám brácha dost věnuje. Bere nás na výlety, ukazuje nám Prahu, dost nás vykrmuje v těch nejlepších pražských restaurací, nakupujem. Je to fakt takový relax, když za ním jedem. Miluju to. Vlastně úplně přesný důvod mé lásky k Praze neznám, prostě se mi líbí. Památky, to jak tam jsou lidi jiní než u nás a asi to jak je to velké město. Spoustu možností.


 Jednou jsem se chtěla trošku odvázat a rozhodla jsem se, že tam pojedu s kamarádkou sama. Souhlasila a já byla ráda, druhý den jsme hned šli na autobus a dojeli až do Prahy. Šli jsme na hotel, který byl nečekaně levný a podivně skvělý, potom jsme šli hned na jídlo samozřejmě do mekáče a po mekáči nás čekal klasický trdelník. Hlavně jsme byli vedle z toho, že jsme jeli a zařídily všechno sami. Byli jsme fakt nadšené, že jsme tak daleko dojeli spolu. Nikdy jsme spolu takhle dál nebyli. Ještě ten den, co jsme přijeli jsme vyrazily do místních klubů, což byla obrovská chyba. Měla jsem u sebe dost peněz a já už před odchodem do klubů byla trošku opilá a já většinou, když jsem opilá nějak nehledím na cenu. Druhý den jsem skoro brečela, když jsem se podívala do své peněženky, ale nenechali jsme si tím zkazit náš výlet. I přes ty ceny Prahu miluju a doufám, že se někdy stanu její součástí.

¨


You Might Also Like

2 komentářů

 1. aaach! chci tvýho bráchu!
  Moje sestřenka bydlí taky v Praze, její první dojem ,,moc aut, lidí a všeho'' a teď je stejně ráda, že tam žije, najdeš tam tolik věcí co nikde jinde v ČR, tolik aktivit a všeho <3 měla jsem v plánu tam taky studovat, ale jediná státní škola, která by mi vyhovovala je v Zlíně...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joo, brácha je fakt skvělej <3 To jsou ty první dojmy no, souhlasím. Strašně moc možností a všeho :) Já tam chci taky, ale nejdřív bych si tam chtěla sehnat nějakou normální práci.

   Vymazat

Like us on Facebook