Káva a já

Dnes jsem si opravdu po dlouhé době dala kávu a začínám ji víc a víc milovat. Taky mě přepadla nějaká smutná nálada, vleče se se mnou den co...

Dnes jsem si opravdu po dlouhé době dala kávu a začínám ji víc a víc milovat. Taky mě přepadla nějaká smutná nálada, vleče se se mnou den co den, takže to vidím, že budu kávičkovat a smutnit. A ani nějak nedokážu popsat z čeho jsem smutná, prostě se cítím špatně a připadá by mi jako by toho bylo nějak moc, jako by se s tím ostatní uměli vypořádat jenom já ne. Nejradši bych odjela někam na nějakou chatu v horách, seděla u krbu a psala na psacím stroji. Myšlenky by jenom kolem mě tiše proplouvaly a já bych se nechala unášet vůni kávy na vlně myšlenek. Občas taky sním o zachráně světa, ale až tak výjimečná nejsem. Taky jsem si řekla, že bych si měla více dopřávat radost. Většinou si pořídím jen nějakou maličkost a to vždycky buď na svátek, Vánoce a nebo na narozeniny. Asi udělám výjimku a prostě si koupím něco skvělého aspoň mě to na nějakou dobu obšťastní.

A první věc kterou se obšťastním bude, že si koupím psací stroj, už jsem ho chtěla dávno, ale pořád jsem se k tomu nějak nedokopala. Dokonce jsme ho kdysi měli, ale škoda, že jsem tehdy ještě nějak nepsala. Přes ten psací stroj vypíšu všechny své pocity a pak ty papíry spálím. Jo, to bude účel koupi psacího stroje. Možná dokonce začnu psát číst bibli, kdysi jsem ji nosila jen tak v kabelce a občas si něco přečetla, většinou na základce, kdy jsem měla špatné známky v matice a myslela jsem si, že mi to pomůže.

Přeji hezký zbytek večera a bez smutné nálady. Xoxo

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook