How to be Parisian

JAK SE STÁT PAŘÍŽANKOU , momentálně moje oblíbená kniha, kterou čtu. Musím, ale tedy podotknout, že nechápu proč Češi nenechali českou...


JAK SE STÁT PAŘÍŽANKOU,


momentálně moje oblíbená kniha, kterou čtu. Musím, ale tedy podotknout, že nechápu proč Češi nenechali českou verzi s originálním obalem, dost mě to mrzí, protože je fakt moc hezký. Čtu tu knihu dost pomalu, abych měla důvod ji všude tahat a chlubit se, že čtu něco, tak skvělého. Znám tu knihu docela dlouho, ale až nedávno jsem četla jeden blog a slečna tam zveřejnila kousek obsahu z knihy a dost mě to zaujalo. Ještě si plánuji koupit knihu 14,000 důvodu ke štěstí, myslím, že na depku dobré. Když jsem tou knihou listovala a viděla ty obrázky, říkám si, že Pařížanky jsou opravdu nádherné. Mají vkus a lásku k módě už snad v krvi od mala. Líbí se mi jejich ženskost, že nenosí ty věci, co prostě nosí každý. A to platí i u můžu, krásní a vždy upravení.

Dost se chci do Paříže podívat, je to místo lásky, romantiky a módy. Hlavně mi jde, ale o ten pocit, že jsem se někam dostala a když tam budu s milovanou osobou bude to jen plus....taky mě klidně může ta osoba požádat o ruku u Eiffelové věže a může se mě zeptat francouzsky, protože by to bylo fakt nádherný.
Elle a dit oui!
Podívejte se sami na originál a českou verzi. No není to smutný? :)

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Originální obálka se mi líbí víc - je taková hravější :)

  OdpovědětVymazat
 2. Miluju tu písničku od Joe ! Paris je krásné město, jednou určitě se tam půjdu podívat.
  All about Candys life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to krásná písnička a dost se hodila k článku. Taky doufám, že se tam jednou mrknu! :)

   Vymazat

Like us on Facebook