CESTOVÁNÍ

Člověk si neustále stěžuje, jak je cestování náročné kvůli financím, kvůli času, že je toho moc. Všechno tohle jsou podle mě jen hloupé výml...

Člověk si neustále stěžuje, jak je cestování náročné kvůli financím, kvůli času, že je toho moc. Všechno tohle jsou podle mě jen hloupé výmluvy. Pokud to opravdu člověk chce, je ochoten se kvůli tomu postavit všem překážkám. Nebudu lhát, tohle byl i můj případ, kdy jsem si řekla, že se bez peněz prostě nikam nehnu. Čas ubíhal a já jsem trčela pořád doma, místa, které jsem chtěla navštívit jsem viděla jen na fotkách, bylo mi z toho smutno a pořád je.

Tak nějak jsem si pak uvědomila, že tohle všechno je blbost a já to prostě musím změnit. Sice se strašně chci podívat do New Yorku a takových kouzelných míst, ale řekla jsem si, že první začnu s tím co je momentálně nejrealističtější a to je podívat se po ČR. Pravidelně si odkládám peníze na své cestování, snažím se v tom udělat nějaký systém.

Snažím se mé cestování nenechávat na příště, pokud mám možnost, vrhám se do toho hned. Dokonce jsem si udělala nový tumblr, kde přidávám fotky z cestování různých lidí, je to pro mě velkou motivací a inspirací. https://adventureismyhoe.tumblr.com/ 
You Might Also Like

6 komentářů

 1. Přesně, co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek :) A hlavně, pokud člověk chce cestovat levně, tak prostě bude, protože se taková řešení vždycky naskytnou. Navíc ČR je krásná země, tak je rozhodně super, že nad ní nemávneš rukou jako hodně lidí. Často to bývá tak, že ty největší krásy přehlížíme, protože to je moc blízko. Hodně štěstí a užívej si! :)
  www.lucastirska.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že to někdo vidí stejně. Děkuju za tvůj komentář a díky za podporu! :)

   Vymazat
 2. New york na mě čeká . Doufám, že mi to tento rok vyjde :) Jsem nově v Praze a chci to tu prozkoumat až bude konečně krásně! Jsem zimořivý člověk, takže mě teď z domu jen tak nikdo nevytáhne :D Líbí se mi tvoje stručné články !
  All about Candys life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NY ti závidím, doufám, že se tam taky brzo dostanu. To jsme na tom stejně, já jsem v Praze celkem často, taky ji ráda různě procházím, fotím. A díky za tvůj milý komentář!

   Vymazat
 3. Přesně tak, všichni říkají, jak by chtěli cestovat, přitom to nemusí být až tak těžké a správně, stačí začít tady u nás! :) Tak držím pěsti, aby ti vyšel i tvůj sen o NY! Mým zatím neodsažitelným snem je Nový Zéland.. Na blogu jsem nedávno začala psát o cestování, zatím je tam jeden takový článek se základními tipy, jak na tom ušetřit, ale určitě bude další o balení a další tipy.. A v létě pak i report z mé třítýdenní cesty po Malajsii, kam už se neskutečně těším! Budu ráda, pokud mrkneš ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se mnou tolik lidí souhlasí! Těší mě to. Děkuji, taky doufám, že vše výjde! :) Určitě se mrknu, hezký den!

   Vymazat

Like us on Facebook