Psal se rok 2016

Nebyl to zase, tak špatný rok, ale doufám, že 2017 bude lepší i když jsem do něj vkročila opilou nohou. Celkově jsem za tento rok poznala sp...

Nebyl to zase, tak špatný rok, ale doufám, že 2017 bude lepší i když jsem do něj vkročila opilou nohou. Celkově jsem za tento rok poznala spoustu lidí za, které jsem moc vděčná, lásku, která mě naučila vidět věci zase jinak. Všechny ty zážitky byli skvělé a já jsem za to všechno ráda. 


Budou mi chybět lidi s kterýma jsem se v roce 2016 přestala bavit a vkročila do toho nového bez nich, ale třeba to tak má být. Fakt doufám, že mě v tomto novém roce potká nějaká láska, prostě pan božský, protože mě to tak nebaví být sama. Asi je to divný, ale je to tak. 


2016

Hodně jsme v létě s přítelem a kamarády jezdily pořád někam na výlety, bylo to hrozně fajn, měla jsem po boku svého muže a své super vtipné kamarády. Bylo to jiné, člověk s nimi přišel na jiné myšlenky. To neustále cestování bylo hrozně super, poznávat nové věci a zažívat dobrodružství s nimi pro mě mělo hodně velkou hodnotu. 

A taky jsem tento rok byla poprvé na dovolené s přítelem, věděla jsem, že když jedeme spolu už i na dovolenou, že to vydrží dlouho a bude to krásné, takže očividně jsem se zase zmýlila a byla naivní, ale co, takových dovolenek ještě třeba jednou bude. PS. Byli jsme v Itálii. 
Tenhle rok hodnotím neutrálně.

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook