Prázdná

Poslední 3 dny jsem nějaká smutná, první dva dny mi to ani nepřišlo divné, protože člověk prostě občas nemá své dny, ale už je to třetí den ...

Poslední 3 dny jsem nějaká smutná, první dva dny mi to ani nepřišlo divné, protože člověk prostě občas nemá své dny, ale už je to třetí den a já si připadám jako bych ztratila půlku sebe. Vůbec nevím, jak to mám řešit nebo, co mám prostě dělat.

Nemám ani chuť se scházet s přáteli, podnikat něco ... jakoby nic nemělo smysl a vše bylo zbytečné. Jsem neustále zavřená doma, koukám na filmy a poslouchám hudbu. Cítím se, jako kdyby v mém těle bylo všechno totálně rozpadlé. A já se zvenku rozpadám pomalu taky.

Je mi fakt hrozně, chce mi brečet snad u všeho. Dokonce se i sama divím, že jsem tohle vůbec napsala. Neustále vysedávám u svého okna, které mám u postele. Furt koukám ven a přemýšlím.


You Might Also Like

6 komentářů

 1. Neboj určitě je to jen přechodná situace, premluv sama sebe a vyraz mezi lidi, na psychice to udělá hodně :) a pokud se ti přemlouvání nepodaří tak si vem nějakou hezkou pozitivni knížku :)
  Drzim palce ať je ti brzy lip!
  Http://Deniselibertas.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že ano. Pokusím se nějak, děkuju za tvůj pozitivní komentář! :) <3

   Vymazat
 2. Ahoj Karin, myslím, že poslední dobou nejsi sama. Hlásím se k té prázdnotě taky, nic mě nebaví.... :( Snad se to brzy zlepší

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě mrzí. U mě zatím stále nic moc, tak doufám, že se to u tebe zlepší! Držím palce :(

   Vymazat
 3. Občas taky mívám takový delší splín, chce to se odrazit ode dna! Najít si něco se ti líbí a co tě baví! Vaření, focení, procházky, poslouchání hudby kterou máš ráda, koukání na seriál, tancování....cokoliv co tě na chvilinku rozptýlí. Já si třeba ráda plánuji budoucnost, představuji si, co všechno chci zvládnout, jaká chci být, co se naučit ! Držím pěsti ! :)
  LenaČerge

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezky napsané! No já se nějak pokusím, každopádně díky za motivačku! :)

   Vymazat

Like us on Facebook